Переговорна процедура

Переговорна процедура
ОЛЕНА СТЕПАНОВА,директорка ТОВ «СІ БІЗНЕС КОНСАЛТИНГ», Одеса
Закон нині дозволяє застосовувати переговорну процедуру, якщо на ринку немає конкуренції з технічних причин. У практиці замовників уже зустрічаються такі закупівлі. Утім підстави для цього є не завжди.
Повідомлення про намір укласти договір у відкритих торгах формується після визначення переможця закупівлі. Дізнайтеся, хто та в які строки має сформувати таке повідомлення та скачайте приклад
Переглядів: 8496
Якщо замовник бере довгострокові зобов’язання, як запланувати закупівлю? В який спосіб йому зручніше проводити закупівлю та про довгострокові зобов’язання в переговорній - наш експерт.
Переглядів: 3093
Нині замовники часто працюють в умовах, коли товари, роботи, послуги потрібно закупити терміново, щоб ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій. Експерт провів достідження, як застосувати у таких ситуаціях переговорну процедуру.
Переглядів: 2394
Розглянемо ключові аспекти з експертом: які документи вимагати в учасника при переговорній процедурі та які вимоги встановлювати при переговорній процедурі за статтею 17.
Переглядів: 4017
Якщо переговорну процедуру проводитиме на підставі двох відмінених тендерів, оформіть протокол переговорів відповідно до неї. Для цього просто скачайте бланк та внесіть дані вашої організації.
Переглядів: 3495
У яких випадках застосовувати переговорну процедуру у 2022-ому, та як покроково її провести. Зверніть увагу на особливості оприлюднення переговорної процедури в ЕСЗ, адже є деякі деталі збивають з пантелику багатьох замовників.
Переглядів: 8992
Усі замовники, які закуповують природний газ, придбавають і послуги з його розподілу. Ба більше, який би вид для закупівлі таких послуг ви не обрали, маєте правильно обґрунтувати умови, щоб її провести. На що звернути увагу, підкаже експерт.
Переглядів: 977
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою