Спрощені закупівлі

 

При закупівлі газу необхідно укласти типовий відповідний договір про постачання природного газу. Але чи знаєте ви, що саме необхідно врахувати у договорі про постачання природного газу? Експерт звертає увагу на важливі нюанси.
Переглядів: 2560
➤Як обґрунтувати незастосування спрощеної закупівлі ➤Як підтвердити право на незастосвання спрощеної закупівлі ➤Коли можна не застосовувати спрощеної закупівлі в умовах війни
Переглядів: 5402
Етапи, строки та «підводні камені» при проведенні спрощених закупівель у 2022 році роз’яснює експерт. Зверніть увагу на вимоги до закупівель в умовах воєнного стану щодо спрощених закупівель і збережіть цю статтю як дорожню карту для роботи.
Переглядів: 34235
Для уповноважених осіб замовників, які у 2022 році роблять перші кроки на шляху опанування публічних закупівель у пригоді стане інформація щодо відмінностей проведення процедур відкритих торгів та спрощених закупівель - двох основних видів закупівель, які проводять замовниками. Тож, чим відрізняється спрощена закупівля від відкритих торгів, розглянемо у порівняльній таблиці
Переглядів: 3800
Коли уповноважена особа прийняла рішення про відхилення учасника спрощеної закупівлі, має оформити його протокольно. Щоб правильно скласти протокол про відхилення пропозиції учасника спрощеної закупівлі, скористайтеся готовими зразками зі статті.
Переглядів: 2540
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою