Спрощена закупівля: до якої суми можна проводити

1018
UA RU

Запитання

До якої суми можна проводити спрощену закупівлю?

Відповідь

Оголошення спрощеної закупівлі: як, що і коли

Оголошення спрощеної закупівлі: як, що і коли

Відповідь залежить від того, до якої категорії замовників належить ваша установа/організація.

Так, замовники, визначені пунктами 1-3 ч.1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі», здійснюють спрощені закупівлі за умови, що вартість предмета закупівлі товару або послуг є меншою за 200 тисяч гривень, а робіт — меншою ніж 1,5 мільйона гривень.

Замовники, визначені п. 4 ч.1 ст. 2 цього Закону, здійснюють спрощені закупівлі за умови, що вартість предмета закупівлі товару або послуг становитиме менше 1 мільйона гривень, а робіт — менше 5 мільйонів гривень.

УВАГА!  

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими. 

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Фінансова спроможність закупівлі

Фінансова спроможність — це кваліфікаційний критерій, за допомогою якого замовник може оцінити фінансовий стан компанії як учасника закупівлі. Для цього слід розуміти, хто і як з учасників підтверджує свою фінансову спроможність. Правильно оцінити можливості учасника та звести до мінімуму ризики при укладенні договору допоможе роз’яснення експерта
5075

Службова записка на закупівлю

У статті розглянемо, у яких випадках складають службову записку на закупівлю. А також надамо зразок такого документа
1086

Які наслідки, якщо замовник відмовляється від підписання договору про закупівлю

Іноді, коли замовник вже обрав переможця торгів, він відмовляється від підписання договору про закупівлю з таким потенційним постачальником. Чи правомірно це робити, які наслідки чекають на замовника та що каже судова практика – розглянемо
10176

Як провести відкриті торги з публікацією англійською мовою

Із 9 квітня 2024 року до замовників повернулась можливість для закупівлі товарів, послуг, робіт застосовувати євроторги. В якому порядку, в які терміни та від якої суми проводити євроторги — пояснюємо у статті
8064