Відповіді на запитання за темою Проведення закупівлі

Чи обов’язково купувати через електронний каталог ліки, які виготовляють в аптеці
Медичний заклад хоче закупити ліки з екстемпорального переліку, що виробляють в аптеці. Проте МНН деяких з них є у переліку з додатка 1 до Особливостей. Наприклад: флуконазол 0,005 глюкоза 0,1 № 50; фолієва кислота 0,0005 глюкоза 0,1 № 10; дексаметазон 0,0001 глюкоза 0,1 № 10; фуросемід 0,001 глюкоза 0,1 № 10; розчин натрію хлориду 10%, 200 мл. Чи має право уповноважена особа (УО) проводити таку закупівлю на відкритих торгах, а в предметі закупівлі прописати «екстемпоральна рецептура»?
23
Закупівля потрібного для облаштування споруди цивільного захисту: визначаємо предмет
Замовник облаштовує споруду цивільного захисту первинними засобами пожежогасіння, системами внутрішнього протипожежного водопостачання, пожежної автоматики та сигналізації. Планує також закупити послуги з обслуговування цих систем та послуги з обслуговування вогнегасників? Чи можна закупити все разом?
203
Закупівля для облаштування споруди цивільного захисту: як визначити предмет
Замовник облаштовує споруду цивільного захисту первинними засобами пожежогасіння, системами внутрішнього протипожежного водопостачання, пожежної автоматики та сигналізації. Планує також закупити послуги з обслуговування цих систем та послуги з обслуговування вогнегасників. Чи можна закупити все разом?
916
Чи можна застосувати частину 3 статті 631 ЦК додатковою угодою до укладеного договору
Укладений замовником договір не містить посилання на частину 3 статті 631 ЦК. Чи може замовник укласти додаткову угоду до такого договору, у якій застосувати положення статті 631 ЦК щодо умов договору, а саме передбачити оплату за спожиті послуги з 01.01.2023?
831
Чи можна продовжити строк укладання договору, якщо міськрада не встигла виділити кошти на закупівлю
Закупівлю капітального ремонту в замовника частково має профінансувати міська рада. Замовник оголосив відкриті торги, визначив переможця. Утім на дату, коли спливає останній день укладання договору, не встигли провести сесію міської ради, на якій мають виділити кошти. Чи можна продовжити строк укладання договору до 60 к. дн., обґрунтувавши це відсутністю рішення сесії? Які документи необхідні для підтвердження обґрунтування?
1890
Чи відхиляти ТП, якщо учасник надав трудову книжку з гербом УРСР
Деякі працівники мають трудові книжки, які видані за часів СРСР та в яких на титульних листах є герб УРСР. Якщо такі трудові книжки надають учасники в складі ТП, замовники іноді визнають це порушенням у зв’язку з дією законодавства про заборону радянських і російських символів. Чи справді це порушення?
611
Чи потрібно додавати суму гуманітарної допомоги та суму планової потреби закупівлі за кодом ДК, щоб визначити вид закупівлі
Сума гуманітарної допомоги за кодом ДК 15850000-1 становить 40000,00 грн. Для забезпечення норм харчування до кінця року організації потрібно закупити продукції на суму 65000,00 грн. Чи можна укласти прямий договір?
641
Чи надавати 24 години, якщо в ТП не збігається ціна — в ЕСЗ та завантаженому документі
Під час розгляду тендерної пропозиції учасника замовник виявив, що не збігаються дані щодо вартості договірної ціни — в завантаженому файлі та в елек­трон­них полях сис­теми. Чи відхиляти у такому разі учасника?
588
Чи можлива пролонгація договору про закупівлю на суму до 100 тисяч
Організація закуповує товар чи послуги не за бюджетні кошти, а за власні. Тобто фінансування надається не до кінця бюджетного року. Чи може у такому разі замовник вказати строк дії договору протягом року, наприклад, з 12.07.2023 до 12.07.2024?
1057