Оголосила ЗПП та зробила механічну помилку, набираючи суму закупівлі. Закупівля не відбулась. Чи можу я знову оголосити ЗПП на той самий товар, змінивши очікувану вартість закупівлі?
Які особливості засвідчення справжності підпису на документах?
Якщо в ЗПП учасник не надає договір підписаний та не надає лист про відмову в ЗПП через який строк ми можемо відхилити його та перейти до наступного учасника і за яким пунктом?
Що робити замовнику, як що ні один учасник не вийшов на закупівлю з використанням ЕСЗ за пунктом 11 Особливостей у порядку, аналогічному спрощеній закупівлі. Оголошувати нову закупівлю за тим же алгоритмом, чи проводити відкриті торги. Якщо замовник проведе дві закупівлі за Інструкцією, затвердженою наказом ДП «Прозозоро» № 25 від 20.10.2022, і вони не відбудуться через відсутність учасників, чи зможе замовник укласти прямий договір, як це передбачено підпунктом 1 пункту 7 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі». Ні Інструкція № 25 ні Особливості № 1178 такий порядок не встановили.
Медичний заклад хоче закупити ліки з екстемпорального переліку, що виробляють в аптеці. Проте МНН деяких з них є у переліку з додатка 1 до Особливостей. Наприклад: флуконазол 0,005 глюкоза 0,1 № 50; фолієва кислота 0,0005 глюкоза 0,1 № 10; дексаметазон 0,0001 глюкоза 0,1 № 10; фуросемід 0,001 глюкоза 0,1 № 10; розчин натрію хлориду 10%, 200 мл. Чи має право уповноважена особа (УО) проводити таку закупівлю на відкритих торгах, а в предметі закупівлі прописати «екстемпоральна рецептура»?
Замовник облаштовує споруду цивільного захисту первинними засобами пожежогасіння, системами внутрішнього протипожежного водопостачання, пожежної автоматики та сигналізації. Планує також закупити послуги з обслуговування цих систем та послуги з обслуговування вогнегасників? Чи можна закупити все разом?
Як замовнику бути з цивільно-правовими договорами, які він укладає на закупівлю послуг у фізосіб? Адже такі договори — не господарські.
Замовник облаштовує споруду цивільного захисту первинними засобами пожежогасіння, системами внутрішнього протипожежного водопостачання, пожежної автоматики та сигналізації. Планує також закупити послуги з обслуговування цих систем та послуги з обслуговування вогнегасників. Чи можна закупити все разом?
Укладений замовником договір не містить посилання на частину 3 статті 631 ЦК. Чи може замовник укласти додаткову угоду до такого договору, у якій застосувати положення статті 631 ЦК щодо умов договору, а саме передбачити оплату за спожиті послуги з 01.01.2023?
Закупівлю капітального ремонту в замовника частково має профінансувати міська рада. Замовник оголосив відкриті торги, визначив переможця. Утім на дату, коли спливає останній день укладання договору, не встигли провести сесію міської ради, на якій мають виділити кошти. Чи можна продовжити строк укладання договору до 60 к. дн., обґрунтувавши це відсутністю рішення сесії? Які документи необхідні для підтвердження обґрунтування?