Тендерний комітет

Працюєте в публічних закупівлях, але досі не чули про професійні видання від Цифрового видавництва Експертус? Тоді дозвольте вас приємно здивувати! Система «Експертус Держзакупівлі», електронний журнал «Держзакупівлі» і портал «Держзакупівлі» — це простір перевіреної інформації для закупівельників, експертні поради, зразки та сервіси для повсякденної роботи та закупівель в умовах стрімких змін воєнного часу. 

Ви маєте унікальну можливість активувати демодоступ до системи «Експертус Держзакупівлі» та журналу «Держзакупівлі» просто зараз! Для вас цілу добу будуть відкриті всі матеріали ?

Активувати доступ

А якщо ви прагнете підвищити свою кваліфікацію у сфері публічних закупівель, Вища школа Закупівельника стане для вас платформою потужних знань і навичок. 

У наших продуктах ви знайдете свіжі закупівельні новини, актуальні фахові вебінари і тематичні тести для закупівельників. 

Не зволікайте та приєднуйтеся до спільноти закупівельників, які не бояться штрафів і чергових змін, бо впевнені у своїх закупівлях і щодня наближають своєю працею нашу Перемогу. 

Тримаймося на зв’язку! Все буде Україна! 

Отримайте акційну пропопозицію

Наближається 2022 рік і замовникам час підготуватись до чергових оновлень – переходу від роботи з тендерними комітетами до уповноважених осіб. Про які закупівельні етапи варто подбати вже зараз, щоб вберегти себе від штрафів та забезпечити безперебійність закупівель?
Переглядів: 5179
Поняття тендерного комітету (далі ТК) відходить в закупівельну історію, і через декілька років нове покоління уповноважених осіб навіть не знатиме, що колись закупівлі проводив ТК. Але наразі замовник повинен правильно завершити діяльність ТК. Як ліквідувати тендерний комітет, роз’яснює експерт з публічних закупівель.
Переглядів: 7178
Планування закупівель, складання та затвердження річного плану таких закупівель, проведення процедур закупівель, вибір переможця – все це та багато іншого лежить на плечах тендерного комітету замовника, принаймні до січня 2022 року. Однак, що робити замовнику, коли один, а то й кілька його членів збираються у відпустку, а необхідність у прийнятті рішень в той період залишається? Давайте з’ясовувати.
Переглядів: 1742
Кожен замовник має знати, як працюють уповноважена особа та тендерний комітет у 2021 році. Проаналізуємо ключові відмінності у функціях, вимогах і відповідальності ТК та УО. Роз'яснимо, що обов'язково необхідно зробити замовнику у перехідний період до 01.01.2022 року.
Переглядів: 1861
Журнал реєстрації протоколів — зручний інструмент для впорядкування документів. Чи обов’язково вести такий журнал для реєстрації рішень ТК та що у ньому зазначити — роз’яснюємо у статті.
Переглядів: 1454
На практиці, довести органу Держаудитслужби, що його працівники діють поза межами правового поля — важко, але це можна довести у суді. Зараз розглянемо основні підстави, за яких члена тендерного комітету можуть звільнити від відповідальності.
Переглядів: 918
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою