4 кроки для ліквідації тендерного комітету

Тендерний комітет замовника (далі — ТК) зможе організовувати та проводити процедури закупівель лише до 1 січня 2022 року. Таку граничну дату для ТК встановив пункт 4 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі — Закон № 922).

Надалі за закупівлі у замовника зможе відповідати тільки уповноважена особа.

Замовник, у якого функціонує наразі тендерний комітет, має до 31 грудня поточного року ухвалити рішення про ліквідацію тендерного комітету і розпорядчим документом (наказом) визнати таким, що втратив чинність, наказ про створення та діяльність тендерного комітету.

Зразок наказу про ліквідацію тендерного комітету

4 кроки для ліквідації тендерного комітету

Не варто з цим затягувати. Адже завчасне рішення замовника про ліквідацію допоможе уникнути багатьох проблем, пов’язаних з організацією закупівель. Для ліквідації ТК замовникам необхідно зробити 4 кроки, а саме:

 1. Передати закупівлі

  ;
 2. Закрити доступ до ЕСЗ

  ;
 3. Оформити ліквідацію

  ;
 4. Правильно оформити звіт

  .

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Робоча група уповноваженої особи

Уся відповідальність за закупівлі лягає персонально на уповноважену особу. УО повинна самостійно забезпечити неупередженість організаційного процесу та проведення закупівель з урахуванням інтересів замовника. Саме тому часто виникає запитання, чи може уповноважена особа створити робочу групу, адже не реально одній людині бути знавцем геть у всьому. З’ясуймо, що регламентує Закон.
4512

Дефектний акт: зразок

На балансі кожного замовника перебуває хоча б один основний засіб. Коли настає час ремонтувати його або списати, необхідно оформити документи. Сьогодні розглянемо дефектний акт. Коли, хто та як має його оформити? Роз’яснення, зразок та бланк для вас — у статті
57569

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді