4 кроки для ліквідації тендерного комітету

Тендерний комітет замовника (далі — ТК) зможе організовувати та проводити процедури закупівель лише до 1 січня 2022 року. Таку граничну дату для ТК встановив пункт 4 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі — Закон № 922).

Надалі за закупівлі у замовника зможе відповідати тільки уповноважена особа.

Замовник, у якого функціонує наразі тендерний комітет, має до 31 грудня поточного року ухвалити рішення про ліквідацію тендерного комітету і розпорядчим документом (наказом) визнати таким, що втратив чинність, наказ про створення та діяльність тендерного комітету.

Зразок наказу про ліквідацію тендерного комітету

4 кроки для ліквідації тендерного комітету

Не варто з цим затягувати. Адже завчасне рішення замовника про ліквідацію допоможе уникнути багатьох проблем, пов’язаних з організацією закупівель. Для ліквідації ТК замовникам необхідно зробити 4 кроки, а саме:

  1. Передати закупівлі

    ;
  2. Закрити доступ до ЕСЗ

    ;
  3. Оформити ліквідацію

    ;
  4. Правильно оформити звіт

    .

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статті за темою

Усі статті за темою

Очікувана вартість предмета закупівлі на 2025 рік

Інформація про розмір бюджетного призначення та/або очікувану вартість предмета закупівлі обов’язково має бути відображена у річному плані закупівель замовника на основі актуальних даних. Але вона може змінюватись. Коли і як розрахувати очікувану вартість — пояснимо
18096

Фахівець з публічних закупівель 2025

Фахівець з публічних закупівель – хто це? Що прописано у Професійному стандарті, Класифікаторі і які вимоги встановлюють роботодавці? Про це – у статті
30387

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді