Виправлення невідповідностей у поданих документах

Працюєте в публічних закупівлях, але досі не чули про професійні видання від Цифрового видавництва Експертус? Тоді дозвольте вас приємно здивувати! Система «Експертус Держзакупівлі», електронний журнал «Держзакупівлі» і портал «Держзакупівлі» — це простір перевіреної інформації для закупівельників, експертні поради, зразки та сервіси для повсякденної роботи та закупівель в умовах стрімких змін воєнного часу. 

Ви маєте унікальну можливість активувати демодоступ до системи «Експертус Держзакупівлі» та журналу «Держзакупівлі» просто зараз! Для вас цілу добу будуть відкриті всі матеріали ?

Активувати доступ

А якщо ви прагнете підвищити свою кваліфікацію у сфері публічних закупівель, Вища школа Закупівельника стане для вас платформою потужних знань і навичок. 

У наших продуктах ви знайдете свіжі закупівельні новини, актуальні фахові вебінари і тематичні тести для закупівельників. 

Не зволікайте та приєднуйтеся до спільноти закупівельників, які не бояться штрафів і чергових змін, бо впевнені у своїх закупівлях і щодня наближають своєю працею нашу Перемогу. 

Тримаймося на зв’язку! Все буде Україна! 

Отримайте акційну пропопозицію

Після розкриття тендерних пропозицій замовник може виявити в них недоліки та помилки. Закон № 922 з урахуванням Особливостей дозволив учаснику їх виправляти, завдяки так званому «механізму-24», тобто відвів учаснику рівно 24 години на усунення невідповідностей. Що це за невідповідності? У які строки потрібно повідомити учасника про недоліки? Як діяти замовнику в разі невиправлення або несвоєчасного виправлення таких помилок? Відповіді на головні запитання — у статті
Переглядів: 12616
Якщо під час розгляду тендерної пропозиції учасника виявили невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у ТП та/або подання яких вимагалося ТД, маєте розмістити в ЕСЗ повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей. Як створити таке повідомлення в електронній системі розглянемо на прикладі.
Переглядів: 2843
При складанні тендерної документації замовники зобов’язані використовувати перелік формальних помилок, затверджений Мінекоміки. Які саме це помилки?
Переглядів: 1672
Перед замовниками часто постає дилема: чи потрібно вимагати сертифікат відповідності. Тож у статті акцентуємо на особливостях оцінки відповідності та покажемо на прикладах, як правильно вимагати сертифікати відповідності
Переглядів: 3680
За порадами свіжого експертного матеріалу, який підготували редакція «Експертус Держзакупівлі» і юристи фірми «Світ права», зможете правильно сформулювати вимоги тендерної документації до того, яким має бути електронний підпис учасника. А якщо учасник їх не дотримає, знатимете, чи надавати 24 години, щоб він виправив невідповідності
Переглядів: 3644
Допустили технічну чи механічну помилку через технічні особливості роботи електронного майданчика? Ділимося, як виправити помилку в ЕСЗ, в експертному матеріалі від редакції «Експертус Держзакупівлі» і юридичної фірми «Світ права»
Переглядів: 7507
Пояснимо, що робити та як зареєструвати зобов’язання за договором, якщо припустилися помилки у річному плані чи звіті про результати проведення закупівлі. Скачайте зразок про виправлення технічної помилки в річному плані
Переглядів: 16273
Більше статей за темою Більше питань за темою