Надання документів після аукціону

Працюєте в публічних закупівлях, але досі не чули про професійні видання від Цифрового видавництва Експертус? Тоді дозвольте вас приємно здивувати! Система «Експертус Держзакупівлі», електронний журнал «Держзакупівлі» і портал «Держзакупівлі» — це простір перевіреної інформації для закупівельників, експертні поради, зразки та сервіси для повсякденної роботи та закупівель в умовах стрімких змін воєнного часу. 

Ви маєте унікальну можливість активувати демодоступ до системи «Експертус Держзакупівлі» та журналу «Держзакупівлі» просто зараз! Для вас цілу добу будуть відкриті всі матеріали ?

Активувати доступ

А якщо ви прагнете підвищити свою кваліфікацію у сфері публічних закупівель, Вища школа Закупівельника стане для вас платформою потужних знань і навичок. 

У наших продуктах ви знайдете свіжі закупівельні новини, актуальні фахові вебінари і тематичні тести для закупівельників. 

Не зволікайте та приєднуйтеся до спільноти закупівельників, які не бояться штрафів і чергових змін, бо впевнені у своїх закупівлях і щодня наближають своєю працею нашу Перемогу. 

Тримаймося на зв’язку! Все буде Україна! 

Отримайте акційну пропопозицію

Учасник подав тендерну пропозицію, але помітив, що пропустив один документ, що вимагався у тендерній документації. Закон України «Про публічні закупівлі» дозволяє учасникам змінювати свою тендерну пропозицію, у тому числі дозавантажувати документи, але тільки до закінчення строку подання тендерних пропозицій. Після його закінчення та, зокрема після проходження аукціону, дії учасників досить регламентовані і дозавантажити пропущений документ, учасники не можуть. А от що можна дозавантажити після аукціону, розглянемо більш детально.
Переглядів: 2306
Більше статей за темою