Довоєнні закупівлі

 

У тендерній документації замовник визначає вимоги до предмета закупівлі й має відхилити пропозицію учасника, якщо вона не відповідає вимогам тендерної документації. Навіть тоді, коли невідповідності начебто незначні. Я наведу один приклад із формальними помилками, коли ситуація може бути іншою, якщо замовник передбачить це в тендерній документації.
Переглядів: 424
Запрацював новий Закон, що врегульовує електронні довірчі послуги. Тепер усі документи легко можна перевести в електронний формат, підписати й переслати. Але — якщо врахувати нові вимоги до застосування електронних підписі
Переглядів: 634
З року в рік замовники проводять закупівлі комунальних послуг. Що ж врахувати, аби вчасно закупити на 2019-й централізоване постачання холодної та гарячої води, водовідведення, газопостачання, централізоване опалення?
Переглядів: 390
Аби оновити транспортну та житлово-комунальну інфраструктуру, побудувати нову школу, медичний заклад чи стадіон, замовники мають провести закупівлю. А оскільки без чинних будівельних норм тут не обійтися, потрібно відстежувати всі внесені до них зміни
Переглядів: 476
Замовник розраховує на майбутню цільову субвенцію з держбюджету. Закупив медичне обладнання й уже милується обновкою в себе. Але оплатити його вартість за договором не зміг, бо з місцевого бюджету не надійшли бюджетні асигнування. Як тепер бути, до кого звертатися та що треба знати?
Переглядів: 747
Іноді керівники організацій застосовують факсиміле — аби легше було підписувати стоси документів. Роблять це вони самі або уповноважують іншу особу поставити факсиміле від їхнього імені. Однак наразі в умовах реформування органів державної влади та їхньої публічності, електронного документообігу й електронних підписів факсиміле відходить у минуле. То чи можуть його використовувати керівники установ, держорганів, органів місцевого самоврядування та інші посадові особи?
Переглядів: 808
Більше статей за темою