Конкурентна закупівля

Працюєте в публічних закупівлях, але досі не чули про професійні видання від Цифрового видавництва Експертус? Тоді дозвольте вас приємно здивувати! Система «Експертус Держзакупівлі», електронний журнал «Держзакупівлі» і портал «Держзакупівлі» — це простір перевіреної інформації для закупівельників, експертні поради, зразки та сервіси для повсякденної роботи та закупівель в умовах стрімких змін воєнного часу. 

Ви маєте унікальну можливість активувати демодоступ до системи «Експертус Держзакупівлі» та журналу «Держзакупівлі» просто зараз! Для вас цілу добу будуть відкриті всі матеріали ?

Активувати доступ

А якщо ви прагнете підвищити свою кваліфікацію у сфері публічних закупівель, Вища школа Закупівельника стане для вас платформою потужних знань і навичок. 

У наших продуктах ви знайдете свіжі закупівельні новини, актуальні фахові вебінари і тематичні тести для закупівельників. 

Не зволікайте та приєднуйтеся до спільноти закупівельників, які не бояться штрафів і чергових змін, бо впевнені у своїх закупівлях і щодня наближають своєю працею нашу Перемогу. 

Тримаймося на зв’язку! Все буде Україна! 

Отримайте акційну пропопозицію

Замовники часто звертають увагу на положення частини 3 статті 631 ЦК, коли укладають договори про закупівлі. Проконсультуємо, коли можна застосувати цю норму у період воєнного стану, а колі — ні. Пояснимо ризики і озвучимо застереження
Переглядів: 34832
Під час проведення публічних закупівель бюджетні організації, окрім вимог закупівельного законодавства мають дотримати ще норм бюджетного. Які особливості проведення тендерів має враховувати замовник-бюджетник, роз’яснюємо у статті.
Переглядів: 5745
Порядок закупівлі товарів та послуг, необхідних для протидії COVID-19, змінили. Тримайте напохваті експертний аналіз суті та дізнайтеся, як правильно замовникам організувати такі закупівлі під час карантину.
Переглядів: 3904
Вас цікавлять тендерні закупівлі в Україні? Хочете знати, що це таке та як їх проводити? Ця стаття надасть відповіді та підкаже, на що звернути увагу в законодавстві. Нумо опановувати базові знання в закупівлях.
Переглядів: 3310
У червні 2021 було внесено чергові зміни до Закону України «Про публічні закупівлі». Зміни в законі — це завжди зміни в роботі замовників, адже штрафи за помилки точно ніхто не скасовував. На що саме впливають останні зміни до Закону України «Про публічні закупівлі» — в огляді нашого експерта.
Переглядів: 6594
Коли ви новачок в закупівлях, запитань — більше, ніж відповідей. Однак маленькими кроками можна підкорити будь-яку вершину. Дізнайтеся, що таке конкурентна процедура закупівлі, що її вирізняє серед інших та які види конкурентних процедур державних закупівель є в Україні.
Переглядів: 3764
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою