Додаткова угода до договору про закупівлю поза ЕСЗ: оприлюднювати чи ні

840

Запитання

Як додати додаткову угоду до договору про закупівлю без використання електронної системи?

Відповідь

Замовники здійснюють публічні закупівлі із застосуванням вимог Закону № 922. Закон чітко урегульовує порядок проведення закупівель, які необхідно проводити шляхом використання електронної системи закупівель – процедури закупівель і спрощені закупівлі.

Як провести спрощену закупівлю на майданчику за 5 кроків

Натомість для закупівель, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, у Законі лише декілька норм. Головні вимоги містяться у ч. 3 ст. 3 Закону № 922, а саме:

у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, замовник:

Тобто Закон не вимагає під час таких закупівель оприлюднювати в ЕСЗ укладений договір та зміни до нього. Тому в системі такі закупівлі закриваються з оприлюдненням звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

🔥Безплатний вебінар від проєкту «ДеюреЗакупівлі»

Статичний блок для новин

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, потрібна попередня реєстрація👇

Зареєструватися

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Додаткова угода про розірвання договору

Угода про розірвання договору знадобиться вам, щоб розірвати договір про закупівлю. Ми підготували для вас зразок додаткової угоди про розірвання договору за згодою сторін, залишилось лише його скачати та внести свої дані
64086

Строки у відкритих торгах з Особливостями

Враховуючі часті зміни до закупівельного законодавства, зорієнтуватися у строках проведення відкритих торгів буває не легко. Замовник також має вчасно оприлюднити необхідну інформацію під час проведення відкритих торгів. Наша шпаргалка зорієнтує вас у основних строках у відкритих торгах
579