Відповіді на запитання за темою Договір про закупівлю

Як вчинити з договором підряду на ремонт, якщо зросли ціни на матеріали
Заклад 24.03.2022 уклав договір підряду на капітальний ремонт лікувального корпусу до 31.12.2024. Коригування робіт з 2022 року не проводили. Тепер у зв’язку зі зростанням цін виникла потреба в коригуванні проєкту. Сума перевищуватиме 50% від початкового договору. Як бути з підрядником? Чи можна розірвати з ним договір та провести новий тендер з коригуванням проєкту у зв’язку зі збільшенням суми?
258
Чи правомірний договір без паспортних даних та ІПН фізособи
Для відкритих торгів замовник установив таку кваліфікаційну вимогу: «На підтвердження інформації щодо наявності в учасника відповідних працівників, яка міститься в довідці за п. 1.1, надати: копії трудових книжок, договір цивільно-правового характеру або копії наказів про призначення на посаду». Учасник надав договір цивільно-правового характеру з фізичною особою, яка виконуватиме деякі послуги. У самому договорі з інформації про цю фізичну особу є тільки прізвище та ініціали, а ні паспортних даних, ні ІПН немає. Чи можна вважати такий договір правомірним?
521
Чи можна замінити нафтопродукти в укладеному договорі про закупівлю
Замовник уклав договір про закупівлю нафтопродуктів (бензину та дизпалива) за результатами відкритих торгів. Товар частково отримали та оплатили. Під час роботи виявили, що один з видів пального за договором (бензин) виявився неякісним. Чи можна внести зміни до договору та замінити бензин на дизельне паливо без зміни загальної суми договору?
323
Чи матиме юридичну силу додаткова угода, яку уклали в електронній формі
Підприємство уклало договір про закупівлю в паперовій формі. Сторони підписали додаткову угоду про використання електронного документообігу. Згодом договір вирішили розірвати. Додаткову угоду планують укласти в електронній формі та посвідчити електронним підписом. Чи матиме юридичну силу така додаткова угода й чи припинить вона дію основ­ного договору?
2515
Чи може КНП працювати з договором приєднання
КНП потрібно укласти договір з організацією, яка працює тільки за договорами приєднання. Чи може КНП працювати за договором приєднання? Як бути з тим, що у КНП на цьому договорі не буде ідентифікатора Prozorro? Чи не буде це порушенням законодавства?
397
Чи можна застосувати частину 3 статті 631 ЦК додатковою угодою до укладеного договору
Укладений замовником договір не містить посилання на частину 3 статті 631 ЦК. Чи може замовник укласти додаткову угоду до такого договору, у якій застосувати положення статті 631 ЦК щодо умов договору, а саме передбачити оплату за спожиті послуги з 01.01.2023?
831
Чи можна продовжити строк укладання договору, якщо міськрада не встигла виділити кошти на закупівлю
Закупівлю капітального ремонту в замовника частково має профінансувати міська рада. Замовник оголосив відкриті торги, визначив переможця. Утім на дату, коли спливає останній день укладання договору, не встигли провести сесію міської ради, на якій мають виділити кошти. Чи можна продовжити строк укладання договору до 60 к. дн., обґрунтувавши це відсутністю рішення сесії? Які документи необхідні для підтвердження обґрунтування?
1890
Чи можлива пролонгація договору про закупівлю на суму до 100 тисяч
Організація закуповує товар чи послуги не за бюджетні кошти, а за власні. Тобто фінансування надається не до кінця бюджетного року. Чи може у такому разі замовник вказати строк дії договору протягом року, наприклад, з 12.07.2023 до 12.07.2024?
1057
Зменшення ціни за одиницю в договорі про закупівлю: чи можливе збільшення обсягу
Ціна на дизельне паливо у постачальника зменшилася на кілька гривень. Тож замовник хоче змінити у договорі специфікацію — зменшити ціну за одиницю та збільшити кількість, загальну суму договору змінювати не планує. Чи можна додатковою угодою внести такі зміни до договору про закупівлю, укладеного за результатами відкритих торгів?
8456
Чи повинна новопризначена УО звітувати про незакриті договори замовника
В організації, в якій я наразі працюю, є незакриті договори за 2018 та 2019 роки. Проте на той час я тут не працювала. Чи потрібно мені тепер закривати своїм КЕПом ці договори, які вже давно протерміновані при закритті?
2140