Якщо в ЗПП учасник не надає договір підписаний та не надає лист про відмову в ЗПП через який строк ми можемо відхилити його та перейти до наступного учасника і за яким пунктом?
Учасник підгрузив документи переможця до визнання його переможцем, а у статусі учасника-переможця не підгрузив ці документи. Що має робити Замовник в такій ситуації?
Якщо в договорі передбачена оплата власними коштами, а виникла потреба зміни фінансування частиною бюджетних коштів. Укладаємо додаткову угоду про зміну фінансування. Чи оприлюднювати повідомлення про зміну джерела фінансування в ЕСЗ?
Що робити замовнику, як що ні один учасник не вийшов на закупівлю з використанням ЕСЗ за пунктом 11 Особливостей у порядку, аналогічному спрощеній закупівлі. Оголошувати нову закупівлю за тим же алгоритмом, чи проводити відкриті торги. Якщо замовник проведе дві закупівлі за Інструкцією, затвердженою наказом ДП «Прозозоро» № 25 від 20.10.2022, і вони не відбудуться через відсутність учасників, чи зможе замовник укласти прямий договір, як це передбачено підпунктом 1 пункту 7 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі». Ні Інструкція № 25 ні Особливості № 1178 такий порядок не встановили.
Скільки разів можна оголошувати закупівлю ЗПП, якщо закупівля не відбулася?
Замовник уклав прямий договір за пунктом 11 Особливостей на послуги з техобслуговування. Згодом він виявив, що одна з послуг за цим договором не потрібна. Чи можна додатковою угодою внести зміни до специфікації і зменшити суму договору? Чи потрібно керуватися підставою пункту 19 Особливостей щодо зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника?
Заклад 24.03.2022 уклав договір підряду на капітальний ремонт лікувального корпусу до 31.12.2024. Коригування робіт з 2022 року не проводили. Тепер у зв’язку зі зростанням цін виникла потреба в коригуванні проєкту. Сума перевищуватиме 50% від початкового договору. Як бути з підрядником? Чи можна розірвати з ним договір та провести новий тендер з коригуванням проєкту у зв’язку зі збільшенням суми?
Чи обов’язково у договорі про закупівлю вказувати код за ДК 016:2010? Адже в самому нормативному документі зазначено, що перш за все класифікатор призначений вирішувати такі основні завдання: використовувати коди продукції та послуг в нормативних документах і сертифікатах відповідності. Обов’язку застосовувати у договірних відносинах між сторонами код продукції та послуг він не містить.
Для відкритих торгів замовник установив таку кваліфікаційну вимогу: «На підтвердження інформації щодо наявності в учасника відповідних працівників, яка міститься в довідці за п. 1.1, надати: копії трудових книжок, договір цивільно-правового характеру або копії наказів про призначення на посаду». Учасник надав договір цивільно-правового характеру з фізичною особою, яка виконуватиме деякі послуги. У самому договорі з інформації про цю фізичну особу є тільки прізвище та ініціали, а ні паспортних даних, ні ІПН немає. Чи можна вважати такий договір правомірним?
Замовник уклав договір про закупівлю нафтопродуктів (бензину та дизпалива) за результатами відкритих торгів. Товар частково отримали та оплатили. Під час роботи виявили, що один з видів пального за договором (бензин) виявився неякісним. Чи можна внести зміни до договору та замінити бензин на дизельне паливо без зміни загальної суми договору?