Відповіді на запитання за темою Виправлення невідповідностей у поданих документах

Чи можна за пунктом 42 Особливостей відхилити учасника, який надав не повністю виконані аналогічні договори
Відбувся аукціон на закупівлю дров, учасник-переможець надав два аналогічних договори, як вимагає ТД. Проте, коли замовник їх перевірив, то з’ясував, що ці договори учасник не виконав у повному обсязі. Чи може це бути підставою для відхилення учасника відповідно до абзацу 1 пункту 42 Особливостей?
612
Чи надавати 24 години на виправлення невідповідностей, коли учасник надав довідку, що не відповідає умовам ТД
Замовник у ТД встановив: «Для підтвердження відповідності учасник надає довідку в довільній формі, яка містить інформацію про те, що між учасником та замовником раніше не було укладено договорів, або про те, що учасник виконав свої зобов’язання за раніше укладеним із замовником договором про закупівлю». Учасник надав довідку, але в її тексті йдеться про укладання договорів з іншою установою. Чи можна надати учаснику 24 год на виправлення невідповідностей?
1019
Чи надавати 24 години, якщо в ТП не збігається ціна — в ЕСЗ та завантаженому документі
Під час розгляду тендерної пропозиції учасника замовник виявив, що не збігаються дані щодо вартості договірної ціни — в завантаженому файлі та в елек­трон­них полях сис­теми. Чи відхиляти у такому разі учасника?
580
Чи можна повернути учасника‑переможця на кваліфікацію і надати 24 год, щоб виправив помилку
Замовник визнав переможцем учасника, а після цього виявив, що у тендерній пропозиції цей учасник неправильно зазначив найменування предмета закупівлі. Чи можна повернути такого учасника на кваліфікацію і надати йому 24 години на виправлення невідповідностей?
5812