Як змінити голову тендерного комітету

387

Запитання

У замовника змінюється голова тендерного комітету, тому потрібно призначити нового. Як це зробити? Затверджувати новий склад комітету? Чи вносити зміни до положення про тендерний комітет?

Відповідь

⚡️ Які помилки з оскарження висновку аудиторів допускають замовникиЗамовник для організації та проведення процедур закупівель може утворити один або кілька тендерних комітетів (ТК). Керує роботою ТК його голова: організовує роботу комітету та несе персональну відповідальність за виконання покладених на комітет функцій.

Склад ТК, зміни до складу та положення про нього затверджують рішенням замовника.

Зазвичай голову ТК та інших його членів замовник призначає одним наказом. Тож якщо потрібно змінити голову ТК, можна внести зміни до наказупро призначення членів ТК і видати наказ про це. У ньому визначити головою ТК нову особу, а інформацію про інших членів ТК лишити без змін. Інші документи, зокрема положення про ТК замовника, змінювати не потрібно, якщо незмінним залишається розподіл функцій членів ТК. Адже суть діяльності комітету не змінюється.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Робоча група уповноваженої особи

Уся відповідальність за закупівлі лягає персонально на уповноважену особу. УО повинна самостійно забезпечити неупередженість організаційного процесу та проведення закупівель з урахуванням інтересів замовника. Саме тому часто виникає запитання, чи може уповноважена особа створити робочу групу, адже не реально одній людині бути знавцем геть у всьому. З’ясуймо, що регламентує Закон.
4530

Дефектний акт: зразок

На балансі кожного замовника перебуває хоча б один основний засіб. Коли настає час ремонтувати його або списати, необхідно оформити документи. Сьогодні розглянемо дефектний акт. Коли, хто та як має його оформити? Роз’яснення, зразок та бланк для вас — у статті
57620