Відповіді на запитання за темою Організація закупівельної діяльності

Чи може одна УО організовувати закупівлі у всіх відокремлених підрозділах замовника
Замовник має декілька структурних підрозділів. Чи може одна уповноважена особа організовувати закупівлі у всіх відокремлених підрозділах, керуючись пунктом 15 Особливостей?
714
Чи має право на повторне працевлаштування працівник, якого звільнили через відмову виконувати функції УО
Працівник відмовився від призначення УО замовника. За це його звільнили на підставі відмови продовжити роботу у зв’язку зі зміною істотних умов праці. Чи має переважне право такий працівник при поворотному працевлаштуванні?
2011
Чи повинна новопризначена УО звітувати про незакриті договори замовника
В організації, в якій я наразі працюю, є незакриті договори за 2018 та 2019 роки. Проте на той час я тут не працювала. Чи потрібно мені тепер закривати своїм КЕПом ці договори, які вже давно протерміновані при закритті?
2308
Чи можуть відокремлені підрозділи окремо закуповувати електроенергію на 2023 рік
Університет в своїй структурі має три відокремлених підрозділи. Планує проводити торги на електричну енергію на 2023 рік за Особливостями. Чи можуть відокремлені підрозділи окремо проводити торги — кожен для себе?
872
Чи повинна УО відпрацювати години, проведені в укритті через повітряну тривогу
Чи може керівник запровадити відпрацювання в суботу накопичених годин, які уповноважена особа разом з іншими працівниками провела в укритті? Керівник говорить, що у цьому разі він дотримає норми 40 робочих годин на тиждень.
1242
Чи можна змінами до договору підряду передбачити можливість залучення субпідрядника
Замовник провів відкриті торги на роботи. Переможець не вказував в своїй документації, що збирається залучати субпідрядну організацію. Проте згодом у нього виникла така потреба. Чи можна до вже укладеного договору внести додатковою угодою зміни щодо залучення субпідрядної організації?
1827