Відпустки уповноважених осіб та тендерного комітету 2021: що потрібно знати замовнику

Відпустки уповноважених осіб та тендерного комітету 2021: що потрібно знати замовнику


Початок літа цьогоріч назвати спекотним досить складно, але підлеглі все одно планують свій відпочинок. Щоб вам не стало «гаряче» у розпал відпускного сезону й не довелось морочитись, як провести закупівлі, коли уповноважена особа або секретар ТК на відпочинку, подбайте про свої закупівлі заздалегідь.

Тримайте напохваті алгоритми від наших експертів:

УО йде у відпустку: три способи забезпечити безперервність закупівель

Хто накладає КЕП на оприлюднену інформацію, коли секретар ТК у відпустці

Чи врятує від відповідальності голову ТК відпустка

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Робоча група уповноваженої особи

Уся відповідальність за закупівлі лягає персонально на уповноважену особу. УО повинна самостійно забезпечити неупередженість організаційного процесу та проведення закупівель з урахуванням інтересів замовника. Саме тому часто виникає запитання, чи може уповноважена особа створити робочу групу, адже не реально одній людині бути знавцем геть у всьому. З’ясуймо, що регламентує Закон.
4512

Дефектний акт: зразок

На балансі кожного замовника перебуває хоча б один основний засіб. Коли настає час ремонтувати його або списати, необхідно оформити документи. Сьогодні розглянемо дефектний акт. Коли, хто та як має його оформити? Роз’яснення, зразок та бланк для вас — у статті
57569

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді