Закупівля за запитом ціни пропозиції: хто проводить

967

Запитання

Необхідно провести закупівлю за запитом ціни пропозиції через майданчик Prozorro. Проводить таку закупівлю уповноважена особа чи тендерний комітет?

Відповідь

З огляду на останні зміни частина 10 статті 11 Закону «Про публічні закупівлі» передбачає, що уповноважена особа, зокрема, оприлюднює в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, у випадку здійснення закупівель відповідно до частини сьомої статті 3 цього Закону. Як закуповувати в Prozorro Market: за запитом ціни пропозицій чи напряму

Отже, законодавець покладає на уповноважену особу оприлюднення інформації та проведення закупівель у випадках, передбачених частиною 7 статті 3 Закону. У тому числі й у разі придбання товарів, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини 1 статті 3, без застосування порядку проведення спрощених закупівель, якщо закупівля товарів здійснюється з використанням електронного каталогу.

Тендерний комітет не має права проводити такої закупівлі. Згідно з пунктом 4 Прикінцевих та перехідних положень Закону замовник може утворювати тендерний комітет (комітети) для організації та проведення процедур закупівель.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Робоча група уповноваженої особи

Уся відповідальність за закупівлі лягає персонально на уповноважену особу. УО повинна самостійно забезпечити неупередженість організаційного процесу та проведення закупівель з урахуванням інтересів замовника. Саме тому часто виникає запитання, чи може уповноважена особа створити робочу групу, адже не реально одній людині бути знавцем геть у всьому. З’ясуймо, що регламентує Закон.
4484

Дефектний акт: зразок

На балансі кожного замовника перебуває хоча б один основний засіб. Коли настає час ремонтувати його або списати, необхідно оформити документи. Сьогодні розглянемо дефектний акт. Коли, хто та як має його оформити? Роз’яснення, зразок та бланк для вас — у статті
57401