Публікація додаткової угоди до договору, укладеного поза ЕСЗ

482

Запитання

У нас був прямий договір на 46 тис. тепер згідно з умовами розірвали договір з попереднім постачальником. Чи потрібно на майданчику публікувати додаткову угоду на зменшення суми?

Відповідь


Закон не зобов’язує оприлюднювати договір або додаткові угоди до договорів, укладених без використання ЕСЗ.

Нагадаємо, що договір про закупівлю – господарський договір, що укладається між замовником і учасником за результатами проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі та передбачає платне надання послуг, виконання робіт або придбання товару (п. 6 ч. 1 ст. 1 Закону про публічні закупівлі).

Договір без використання ЕСЗ не є договором про закупівлю в розумінні Закону № 922. Єдиний обов’язок, який встановлює Закон, для замовників, які укладають договір без використання ЕСЗ – публікація звіту про договір про закупівлю, укладений без використання ЕСЗ (ч. 2 ст. 3 Закону про публічні закупівлі).

Звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, обов’язково повинен містити інформацію, яку визначає частина 3 статті 3 Закону. Договір або додаткові угоди не належать до такої інформації.

Якщо на майданчику, на якому опублікований такий звіт, є технічна можливість вносити доповнення після публікації звіту, то можна опублікувати додаткову угоду на зменшення суми за бажанням замовника.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

🔥Безплатний вебінар від проєкту «ДеюреЗакупівлі»

Статичний блок для новин

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, потрібна попередня реєстрація👇

Зареєструватися

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Додаткова угода про розірвання договору

Угода про розірвання договору знадобиться вам, щоб розірвати договір про закупівлю. Ми підготували для вас зразок додаткової угоди про розірвання договору за згодою сторін, залишилось лише його скачати та внести свої дані
64120

Строки у відкритих торгах з Особливостями

Враховуючі часті зміни до закупівельного законодавства, зорієнтуватися у строках проведення відкритих торгів буває не легко. Замовник також має вчасно оприлюднити необхідну інформацію під час проведення відкритих торгів. Наша шпаргалка зорієнтує вас у основних строках у відкритих торгах
580