Упрощенная закупка: до какой суммы

739
RU UA

Запитання

К какой сумме можно проводить упрощенную закупку?

Відповідь

Оголошення спрощеної закупівлі: як, що і коли

Объявление упрощенной закупки: как, что и когда

Ответ зависит от того, к какой категории заказчиков относится ваше учреждение/организация.

Так, заказчики, определенные пунктами 1-3 ч.1 ст. 2 Закона Украины «О публичных закупках», осуществляют упрощенные закупки при условии, что стоимость предмета закупки товара или услуг меньше 200 тысяч гривен, а работ — меньше 1,5 миллиона гривен.

Заказчики, определенные п. 4 ч. 1 ст. 2 этого Закона, осуществляют упрощенные закупки при условии, что стоимость предмета закупки товара или услуг составит менее 1 миллиона гривен, а работ — менее 5 миллионов гривен.

ВНИМАНИЕ!

Быть в курсе событий и законодательных обновлений стало еще легче! Подписывайтесь на наш FB и читайте важные новости от портала «Госзакупки» первыми.

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Фінансова спроможність закупівлі

Фінансова спроможність — це кваліфікаційний критерій, за допомогою якого замовник може оцінити фінансовий стан компанії як учасника закупівлі. Для цього слід розуміти, хто і як з учасників підтверджує свою фінансову спроможність. Правильно оцінити можливості учасника та звести до мінімуму ризики при укладенні договору допоможе роз’яснення експерта
5095

Службова записка на закупівлю

У статті розглянемо, у яких випадках складають службову записку на закупівлю. А також надамо зразок такого документа
3864

Які наслідки, якщо замовник відмовляється від підписання договору про закупівлю

Іноді, коли замовник вже обрав переможця торгів, він відмовляється від підписання договору про закупівлю з таким потенційним постачальником. Чи правомірно це робити, які наслідки чекають на замовника та що каже судова практика – розглянемо
10234

Як провести відкриті торги з публікацією англійською мовою

Із 9 квітня 2024 року до замовників повернулась можливість для закупівлі товарів, послуг, робіт застосовувати євроторги. В якому порядку, в які терміни та від якої суми проводити євроторги — пояснюємо у статті
8089