До війни провели спрощену закупівлю, але не встигли підписати договір. Чи можна це зробити зараз

559

Запитання

У замовника була спрощена закупівля до 24.02.2022. Договір сторони не підписали, тому наразі на прозоро є не завершена закупівля. Чи може замовник укласти наразі договір і завершити закупівлю?

Відповідь

До війни провели спрощену закупівлю, але не встигли підписати договір. Чи можна це зробити зараз

ХОЧУ VIP-доступ! ❤️

Під час спрощеної закупівлі замовник дотримується порядку проведення, який встановлює стаття 14 Закону України «Про публічні закупівлі».

Частина 15 статті 14 Закону визначає строки, у які замовник може укласти договір про закупівлю за результатами спрощеної закупівлі. А саме, що замовник може укласти договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем спрощеної закупівлі:

  • на наступний день після оприлюднення повідомлення про намір укласти договір про закупівлю;
  • але не пізніше ніж через 20 календарних днів.

Отже, у вашому випадку минув строк, який передбачає Закон для укладення договору про закупівлю за результатами спрощеної закупівлі.

Відповідно до частини 17 статті 14 Закону замовник відміняє спрощену закупівлю, зокрема, в разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.

Якщо потреба у предметі закупівлі залишається, замовник може провести надалі його закупівлю відповідно до вимог законодавства.

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Спрощена закупівля в умовах воєнного стану

Розглянемо, в яких випадках замовники можуть використовувати спрощену закупівлю, коли діють Особливості № 1178. Та окреслимо етапи спрощеної закупівлі в умовах воєнного стану
364

Договір постачання природного газу: види й особливості

При закупівлі газу необхідно укласти типовий відповідний договір про постачання природного газу. Але чи знаєте ви, що саме необхідно врахувати у договорі про постачання природного газу? Експерт звертає увагу на важливі нюанси.
2624

Коли не застосовують спрощену закупівлю

➤Як обґрунтувати незастосування спрощеної закупівлі ➤Як підтвердити право на незастосвання спрощеної закупівлі ➤Коли можна не застосовувати спрощеної закупівлі в умовах війни
5457