Статті за темою Спрощені закупівлі

Спрощена закупівля в умовах воєнного стану
Розглянемо, в яких випадках замовники можуть використовувати спрощену закупівлю, коли діють Особливості № 1178. Та окреслимо етапи спрощеної закупівлі в умовах воєнного стану
721
Договір постачання природного газу: види й особливості
При закупівлі газу необхідно укласти типовий відповідний договір про постачання природного газу. Але чи знаєте ви, що саме необхідно врахувати у договорі про постачання природного газу? Експерт звертає увагу на важливі нюанси.
2702
Коли не застосовують спрощену закупівлю
➤Як обґрунтувати незастосування спрощеної закупівлі ➤Як підтвердити право на незастосвання спрощеної закупівлі ➤Коли можна не застосовувати спрощеної закупівлі в умовах війни
5528
Спрощена закупівля: етапи, строки, особливості
Етапи, строки та «підводні камені» при проведенні спрощених закупівель у 2022 році роз’яснює експерт. Зверніть увагу на вимоги до закупівель в умовах воєнного стану щодо спрощених закупівель і збережіть цю статтю як дорожню карту для роботи.
35556
Спрощена закупівля і відкриті торги: у чому різниця
Для уповноважених осіб замовників, які у 2022 році роблять перші кроки на шляху опанування публічних закупівель у пригоді стане інформація щодо відмінностей проведення процедур відкритих торгів та спрощених закупівель - двох основних видів закупівель, які проводять замовниками. Тож, чим відрізняється спрощена закупівля від відкритих торгів, розглянемо у порівняльній таблиці
3983
Протокол відхилення учасника спрощеної закупівлі
Коли уповноважена особа прийняла рішення про відхилення учасника спрощеної закупівлі, має оформити його протокольно. Щоб правильно скласти протокол про відхилення пропозиції учасника спрощеної закупівлі, скористайтеся готовими зразками зі статті.
2657
Обрання переможця у спрощеній закупівлі
На перший погляд, обрання переможця у спрощеній закупівлі відбувається за тими ж принципами, що й обрання переможця у процедурі закупівлі. Водночас є відмінності, зокрема, у термінах кваліфікації переможця спрощеної закупівлі та документах, які слід врахувати замовнику аби не порушити вимог Закону. На що слід звернути особливу увагу, роз’яснюємо у статті.
3701
Спрощена закупівля молока: як вчасно придбати потрібне
Щоб закупити якісне молоко, замовнику слід прискіпливо прописати вимоги до предмета закупівлв та учасників, щоб отримати якісний товар. Що варто зазначити у вимогах та врахувати в договорі про закупівлю молока, розглянемо у статті.
1325