У замовника була спрощена закупівля до 24.02.2022. Договір сторони не підписали, тому наразі на прозоро є не завершена закупівля. Чи може замовник укласти наразі договір і завершити закупівлю?
Замовник провів спрощену закупівлю до воєнного часу, але у зв'язку з воєнним часом не встиг підписати договір про надання послуг. Чи може він наразі прямим договором закупити з цією ж організацією послуги без системи?
Згідно з новими змінами до Постанови № 169, як правильно проводити закупівлі до 50 тис? Чи потрібно їх вносити у перелік, якщо у замовника такий перелік вже затверджений і в ньому були суми більші ніж 50 тис?
Чи має право замовник при проведенні спрощеної процедури вказувати марку та виробника продукції; вимагати гарантійний лист від виробника на поставку товару; не приймати еквіваленти та аналоги, якщо це прописано у оголошенні до спрощеної процедури?
У річному плані зазначено 49 550 грн на закупівлю канцтоварів. Закупили частину товару на очікувану вартість 36 500 грн, провівши спрощену закупівлю. Наразі виникла потреба у закупівлі на 16 050 грн. Чи можна закупити за прямим договором, без застосування ЕСЗ? Якщо ні, то чому? Яке порушення?
До якої суми можна проводити спрощену закупівлю?
Як планувати спрощені закупівлі?
Строк розгляду тендерної пропозиції/пропозиції, що за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, не повинен перевищувати п’яти робочих днів з дня визначення найбільш економічно вигідної пропозиції. За законом цей строк аргументовано можна продовжити до 20 робочих днів. З якого дня розпочинається обрахунок двадцятиденного строку? З дня ухвалення рішення або з дня визначення найбільш економічно вигідної пропозиції?
Провели спрощену закупівлю на суму 120 тис. грн. Наразі необхідно додатково закупити за тим самим кодом ДК на 70 тис. грн. Чи правомірно знову провести спрощену закупівлю?
Чи застосовується аномально низька ціна у спрощених закупівлях?