Відповіді на запитання за темою Спрощені закупівлі

До війни провели спрощену закупівлю, але не встигли підписати договір. Чи можна це зробити зараз
У замовника була спрощена закупівля до 24.02.2022. Договір сторони не підписали, тому наразі на прозоро є не завершена закупівля. Чи може замовник укласти наразі договір і завершити закупівлю?
532
Чи можна закупити прямим договором, якщо не уклали договір за результатами спрощеної закупівлі
Замовник провів спрощену закупівлю до воєнного часу, але у зв'язку з воєнним часом не встиг підписати договір про надання послуг. Чи може він наразі прямим договором закупити з цією ж організацією послуги без системи?
699
Чи вносити до переліку закупівлі на суму до 50 тисяч через останні зміни в Постанові № 169
Згідно з новими змінами до Постанови № 169, як правильно проводити закупівлі до 50 тис? Чи потрібно їх вносити у перелік, якщо у замовника такий перелік вже затверджений і в ньому були суми більші ніж 50 тис?
699
Інша інформація в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі
Чи має право замовник при проведенні спрощеної процедури вказувати марку та виробника продукції; вимагати гарантійний лист від виробника на поставку товару; не приймати еквіваленти та аналоги, якщо це прописано у оголошенні до спрощеної процедури?
679
Потреба додатково закупити перевищує суму, зазначену в річному плані: як і за якою процедурою закупати
У річному плані зазначено 49 550 грн на закупівлю канцтоварів. Закупили частину товару на очікувану вартість 36 500 грн, провівши спрощену закупівлю. Наразі виникла потреба у закупівлі на 16 050 грн. Чи можна закупити за прямим договором, без застосування ЕСЗ? Якщо ні, то чому? Яке порушення?
1281
Строк розгляду тендерних пропозицій: з якого дня обраховувати продовження
Строк розгляду тендерної пропозиції/пропозиції, що за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, не повинен перевищувати п’яти робочих днів з дня визначення найбільш економічно вигідної пропозиції. За законом цей строк аргументовано можна продовжити до 20 робочих днів. З якого дня розпочинається обрахунок двадцятиденного строку? З дня ухвалення рішення або з дня визначення найбільш економічно вигідної пропозиції?
1121