Відповіді на запитання за темою Переговорна процедура

Двічі не відбулися відкриті торги, які в інтересах замовника проводила ЦЗО. Чи може замовник провести переговорку
Протягом січня-березня 2022 року замовник через централізовану закупівельну організацію двічі оголошував відкриті торги на закупівлю продуктів харчування. Торги не відбулися через відсутність учасників та пропозицій. Чи може замовник тепер провести переговорну процедуру закупівлі самостійно на підставі відмінених процедур закупівлі?
1132
Двічі не відбулися відкриті торги: закуповувати за переговорною процедурою чи за Постановою № 169?
Замовником двічі було проведено тендер на закупівлю бензину по ціні 36 грн. Зараз постановою КМУ підвищено ціну на 6 грн. Як бути? Проводити повторно відкриті торги, чи можна проводить переговорну процедуру?
506
Чи можлива повторна переговорна процедура
Після двох відмін відкритих торгів провели переговорну закупівлю та підписали договір. Наразі постачальник договір розриває. Чи можна провести ще раз переговорну процедуру за цією закупівлею?
683
Переговорна процедура з учасником, тендерну пропозицію якого відхилили: чи правомірно
У замовника двічі не відбулися відкриті торги. Перший раз через «дискваліфікацію» двох учасників, а другий — через недостатню кількість учасників. Чи можна провести переговорну процедуру з учасником, тендерну пропозицію якого відхилили, у зв’язку з тим, що він надав прострочений сертифікат якості?
669
Переговорна процедура 2021, якщо двічі не відбулись торги у 2020 році
У 2020 році двічі не відбулись відкриті торги через відсутність учасників, гроші витратили на інші потреби. Наразі знову виникла потреба в закупівлі Чи можна провести переговорну процедуру у 2021 році, якщо відкриті торги не відбулись двічі минулого року?
459
Переговорна процедура, якщо договір ще не закінчився: чи правомірно
Постачальник надав додаткові угоди на збільшення ціни, але ми їх не підписали. Наразі він попереджає про припинення терміну дії договору. Однак, ми не погоджуємося його розривати. Чи можна провести переговорну процедуру, коли договір ще не закінчився?
617
Обґрунтування незастосування спрощеної закупівлі під час закупівлі послуг з розподілу електроенергії
На розподіл електроенергії виділено 160 тис. грн. Чи правомірно не проводити процедуру спрощеної закупівлі на підставі відсутності конкуренції з технічних причин відповідно до пункту 7 статті 3 Закону № 922?
401