Відкриті торги чи торги з публікацією англійською мовою: як не порушити закон

361

Запитання

Заплановано провести декілька торгів на рік за однаковим кодом. Загальна вартість разом по коду перевищує 133 тис. євро, але очікувана вартість кожної окремої закупівлі не перевищує цього значення. Чи обов’язково всі закупівлі проводити як відкриті торги з публікацією англійською мовою, чи можна оформити кожну як просто відкриті торги?

Відповідь


Потрібно такі закупівлі проводити й оголошувати як відкриті торги з публікацією англійською мовою.

Відповідно до ч. 10 ст. 3 Закону № 922 Закон забороняє замовнику ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів/спрощених закупівель або застосування цього Закону, зокрема положень частини 3 статті 10.

Ключові особливості відкритих торгів з публікацією англійською

Порушивши цю вимогу замовник скоїть порушення законодавства про закупівлі. Йому загрожуватиме адміністративна відповідальність за статтею 164-14 КУпАП.

Тож замовник має дотримати вимог закону і закуповувати предмет закупівлі — товари, роботи чи послуги — у межах єдиної процедури закупівлі із застосуванням Єдиного закупівельного словника.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Фінансова спроможність закупівлі

Фінансова спроможність — це кваліфікаційний критерій, за допомогою якого замовник може оцінити фінансовий стан компанії як учасника закупівлі. Для цього слід розуміти, хто і як з учасників підтверджує свою фінансову спроможність. Правильно оцінити можливості учасника та звести до мінімуму ризики при укладенні договору допоможе роз’яснення експерта
5075

Службова записка на закупівлю

У статті розглянемо, у яких випадках складають службову записку на закупівлю. А також надамо зразок такого документа
1086

Які наслідки, якщо замовник відмовляється від підписання договору про закупівлю

Іноді, коли замовник вже обрав переможця торгів, він відмовляється від підписання договору про закупівлю з таким потенційним постачальником. Чи правомірно це робити, які наслідки чекають на замовника та що каже судова практика – розглянемо
10176

Як провести відкриті торги з публікацією англійською мовою

Із 9 квітня 2024 року до замовників повернулась можливість для закупівлі товарів, послуг, робіт застосовувати євроторги. В якому порядку, в які терміни та від якої суми проводити євроторги — пояснюємо у статті
8064