Відкриті торги чи торги з публікацією англійською мовою: як не порушити закон

637

Запитання

Заплановано провести декілька торгів на рік за однаковим кодом. Загальна вартість разом по коду перевищує 133 тис. євро, але очікувана вартість кожної окремої закупівлі не перевищує цього значення. Чи обов’язково всі закупівлі проводити як відкриті торги з публікацією англійською мовою, чи можна оформити кожну як просто відкриті торги?

Відповідь


Потрібно такі закупівлі проводити й оголошувати як відкриті торги з публікацією англійською мовою.

Відповідно до ч. 10 ст. 3 Закону № 922 Закон забороняє замовнику ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів/спрощених закупівель або застосування цього Закону, зокрема положень частини 3 статті 10.

Ключові особливості відкритих торгів з публікацією англійською

Порушивши цю вимогу замовник скоїть порушення законодавства про закупівлі. Йому загрожуватиме адміністративна відповідальність за статтею 164-14 КУпАП.

Тож замовник має дотримати вимог закону і закуповувати предмет закупівлі — товари, роботи чи послуги — у межах єдиної процедури закупівлі із застосуванням Єдиного закупівельного словника.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

новини публічні закупівлі

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Нагальна потреба: поняття та обгрунтування

Коли виникає необхідність в терміновій закупівлі, яку неможливо було спланувати, маєте обґрунтувати нагальну потребу. Як зробити це правильно, щоб уникнути штрафів — роз’яснюємо у статті
14539

Локалізовані товари: перелік

Замовник закуповує товари, перелік яких визначений підпунктом 2 пункту 6-1 розділу X «Прикінцевих положень» Закону № 922, виключно якщо їх ступінь локалізації виробництва у 2025 році дорівнює чи перевищує 25%. Дізнайтеся, які товари належать до переліку
1732