Деталізація номенклатурних позицій при оприлюдненні звіту про договір, укладений без застосування ЕСЗ

768

Запитання

Чи обов'язково вказувати більш детальний код ДК в кожній номенклатурній позиції закупівлі у випадку, якщо замовник оприлюднює звіт про договір, укладений без застосування ЕСЗ?

Відповідь


Ні, не обов’язково. Стаття 3 Закону № 922 містить перелік інформації, яку повинен містити звіт про договір про закупівлю, укладений без ЕСЗ.

Як заповнювати інформацію про предмет закупівлі в ЕСЗ

А пункт 14 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затверджений наказом Мінекономіки від 11.06.2020 № 1082, вимагає вказувати код товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі під час унесення інформації щодо предмета закупівлі товарів та послуг лише в:

  • оголошення, оприлюднення яких передбачено Законом,
  • повідомлення про намір укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Звіт про виконання договору 2024

Пояснимо, коли та як замовник оприлюднює в електронній системі закупівель звіт про виконання договору про закупівлю. Дізнайтеся ключові аспекти звітування за видами закупівель, вимоги та строки оприлюднення звітності
52990

Що врахувати закупівельнику наприкінці грудня 2023-го: 6 гарячих справ

Кінець року — завжди виклик для закупівельників. Треба не тільки завершити рік, а й розпочати закупівлі на наступний. Розгляньмо основні гарячі справи, щоб завершити 2023 рік та забезпечити потреби на початку 2024-го року
337

Закупівля без використання електронної системи

Публічні закупівлі без застосування електронної системи стали основними під час воєнного стану. Допоможемо розібратися, яку інформацію оприлюднювати та коли. А також надаємо протокол УО про здійснення закупівель без використання ЕСЗ
81755

Зміни до договору про закупівлю без використання електронної системи: публікувати чи ні

Якщо замовник вносить зміни до істотних умов договору про закупівлю, укладеного за результатами відкритих торгів, то зобов’язаний оприлюднити в ЕСЗ повідомлення про внесення таких змін протягом трьох робочих днів з дня їх внесення. А чи повинен замовник публікувати зміни до договору про закупівлю без використання електронної системи, з’ясуймо у статті
7919