Поточний ремонт: яка процедура закупівлі

982

Запитання

Яку процедуру закупівлі обрати, якщо предмет закупівлі — поточний ремонт на суму 127 тис. грн?

Відповідь

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 1 Закону № 922 послуги – будь-який предмет закупівлі, крім товарів і робіт, зокрема транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідні або дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, найм (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.

Отже, поточний ремонт – це послуга. Як закупити залежить від вартісних меж, які встановлює стаття 3 Закону № 922. Зокрема, порогова межа для обов’язкової процедури закупівлі при закупівлі послуг становить:

  • 200 тис. грн — для замовників 1-3 категорії,
  • 1 млн грн — для замовників 4 категорії.

Як запланувати закупівлі, щоб вчасно отримати потрібне

Якщо ж очікувана вартість предмета закупівлі – від 50 тис. грн до зазначених меж, то замовник має застосувати прядок спрощеної закупівлі.

Таким чином поточний ремонт на суму 127 тис. грн необхідно закуповувати через електронну систему закупівель, вид закупівлі – спрощена закупівля.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Фінансова спроможність закупівлі

Фінансова спроможність — це кваліфікаційний критерій, за допомогою якого замовник може оцінити фінансовий стан компанії як учасника закупівлі. Для цього слід розуміти, хто і як з учасників підтверджує свою фінансову спроможність. Правильно оцінити можливості учасника та звести до мінімуму ризики при укладенні договору допоможе роз’яснення експерта
5075

Службова записка на закупівлю

У статті розглянемо, у яких випадках складають службову записку на закупівлю. А також надамо зразок такого документа
1086

Які наслідки, якщо замовник відмовляється від підписання договору про закупівлю

Іноді, коли замовник вже обрав переможця торгів, він відмовляється від підписання договору про закупівлю з таким потенційним постачальником. Чи правомірно це робити, які наслідки чекають на замовника та що каже судова практика – розглянемо
10176

Як провести відкриті торги з публікацією англійською мовою

Із 9 квітня 2024 року до замовників повернулась можливість для закупівлі товарів, послуг, робіт застосовувати євроторги. В якому порядку, в які терміни та від якої суми проводити євроторги — пояснюємо у статті
8064