Відповіді на запитання за темою Звітність закупівлі

Чи повинна новопризначена УО звітувати про незакриті договори замовника
В організації, в якій я наразі працюю, є незакриті договори за 2018 та 2019 роки. Проте на той час я тут не працювала. Чи потрібно мені тепер закривати своїм КЕПом ці договори, які вже давно протерміновані при закритті?
2134
Чи оприлюднювати звіт про договір про закупівлю, укладений без використання ЕСЗ
Чи потрібно оприлюднювати звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. Замовник уклав такий договір в період воєнного стану і сума предмета закупівлі менше 50 тис. грн?
766
Звітність закупівель до 50 тис. грн
Уклали договір на 50 тис. грн, але не зрозуміло, як заповнити електронну форму та відзвітувати? Чи потрібно це взагалі робити?
428
Деталізація номенклатурних позицій при оприлюдненні звіту про договір, укладений без застосування ЕСЗ
Чи обов'язково вказувати більш детальний код ДК в кожній номенклатурній позиції закупівлі у випадку, якщо замовник оприлюднює звіт про договір, укладений без застосування ЕСЗ?
733
Штрафи за неоприлюнення договору та звіту з ковідних закупівель
Чи передбачена відповідальність за несвоєчасне оприлюднення договору та звіту про закупівлю, предметом якої є товари, роботи чи послуги, необхідні для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби?
672