Публікація договору про закупівлю без використання ЕСЗ

491

Запитання

В Прозорро необхідно оприлюднити звіт про договір, укладений поза системою. А чи обов’язково разом із протокольним рішенням друкувати договір про закупівлю без використання ЕСЗ?

Відповідь

Закон не встановлює таких вимог.

Відповідно до ч. 3 ст. 3 Закону № 922 у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, замовник повинен дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель та може використовувати електронну систему закупівель, у тому числі електронні каталоги для закупівлі товарів.
Закупівля на суму до 50 тисяч

У разі здійснення таких закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково оприлюднює в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель.

Оприлюднювати договір, укладений без використання ЕСЗ, замовник не зобов’язаний.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Звіт про виконання договору 2024

Пояснимо, коли та як замовник оприлюднює в електронній системі закупівель звіт про виконання договору про закупівлю. Дізнайтеся ключові аспекти звітування за видами закупівель, вимоги та строки оприлюднення звітності
53049

Що врахувати закупівельнику наприкінці грудня 2023-го: 6 гарячих справ

Кінець року — завжди виклик для закупівельників. Треба не тільки завершити рік, а й розпочати закупівлі на наступний. Розгляньмо основні гарячі справи, щоб завершити 2023 рік та забезпечити потреби на початку 2024-го року
338

Закупівля без використання електронної системи

Публічні закупівлі без застосування електронної системи стали основними під час воєнного стану. Допоможемо розібратися, яку інформацію оприлюднювати та коли. А також надаємо протокол УО про здійснення закупівель без використання ЕСЗ
81866

Зміни до договору про закупівлю без використання електронної системи: публікувати чи ні

Якщо замовник вносить зміни до істотних умов договору про закупівлю, укладеного за результатами відкритих торгів, то зобов’язаний оприлюднити в ЕСЗ повідомлення про внесення таких змін протягом трьох робочих днів з дня їх внесення. А чи повинен замовник публікувати зміни до договору про закупівлю без використання електронної системи, з’ясуймо у статті
7928