Чи оприлюднювати звіт про договір про закупівлю, укладений без використання ЕСЗ

790

Запитання

Чи потрібно оприлюднювати звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. Замовник уклав такий договір в період воєнного стану і сума предмета закупівлі менше 50 тис. грн?

Відповідь

☝️ Новий порядок закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану

Ні, не потрібно. Пояснимо чому.

В умовах воєнного стану в Україні замовники під час закупівель товарів, робіт і послуг керуються порядком, установленим у постанові КМУ «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» від 28.02.2022 № 169 (далі – Постанова №169).

Постанова № 169 передбачає оприлюднення звіту про договір без використання електронної системи для закупівель, які визначенні абзацом 1 підпункту 1 пункту 1 Постанови № 169, тобто тих, що перевищують 50 тис. грн.

Натомість відповідно до абзацу 2 підпункту 1 пункту 1 Постанови № 169 для публічних закупівель товарів, робіт, послуг, вартість яких не перевищує 50 тис. грн, в умовах воєнного стану не потрібно оприлюднювати в ЕСЗ звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель.

Любі читачі, команда Експертус Держзакупівлі продовжує працювати
і надавати вам професійну підтримку.
Нагадуємо, що передплатникам
друкованної версії «Держзакупівлі»усі електронні матеріали зараз доступні без обмежень.

У разі, якщо ви читач порталу та вам потрібна консультація експерта
чи детальніша інформаційна підтримка, ви можете передплатити
наш електронний журнал «Держзакупівлі» зі знижкою 50%.

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Робоча група уповноваженої особи

Уся відповідальність за закупівлі лягає персонально на уповноважену особу. УО повинна самостійно забезпечити неупередженість організаційного процесу та проведення закупівель з урахуванням інтересів замовника. Саме тому часто виникає запитання, чи може уповноважена особа створити робочу групу, адже не реально одній людині бути знавцем геть у всьому. З’ясуймо, що регламентує Закон.
4512

Дефектний акт: зразок

На балансі кожного замовника перебуває хоча б один основний засіб. Коли настає час ремонтувати його або списати, необхідно оформити документи. Сьогодні розглянемо дефектний акт. Коли, хто та як має його оформити? Роз’яснення, зразок та бланк для вас — у статті
57569