Визначення коду ДК для поточного ремонту

910

Запитання

Чи можна визначати код ДК для поточному ремонту за будь-якою цифрою класифікатора?

Відповідь


Предмет закупівлі послуг з поточного ремонту замовник визначає відповідно до пункту розділу ІІ Порядку № 708:

  • за кожним окремим будинком, будівлею, спорудою, лінійним об’єктом інженерно-транспортної інфраструктури;
  • згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014 та/або галузевих будівельних норм ГБН Г.1-218-182:2011.

Увага! Порядок № 708 передбачає, що предмет закупівлі послуг з поточного ремонту визначають за кожним окремим будинком, будівлею, спорудою, лінійним об’єктом інженерно-транспортної інфраструктури. Тож ключовим для правильного визначення предмета закупівлі цих послуг є його визначення саме за окремим об’єктом, а не за четвертою цифрою Єдиного закупівельного словника, як для решти послуг.

Тобто Порядок № 708 не вимагає визначати код предмета закупівлі послуг з поточного ремонту. Однак, коли замовник визначатиме предмет закупівлі за об’єктами будівництва, перелік яких вказаний у Порядку № 708, має зазначити цифровий код відповідно до Єдиного закупівельного словника на вимогу Порядку № 1082.

Який цифровий код для предмета закупівлі послуг з поточного ремонту варто вибрати, нормотворці не врегулювали. Вказуйте той, який за змістом найбільше відповідає таким послугам.

Для того щоб деталізувати послуги та залучити якомога більше учасників, скористайтеся чотиризначним кодом. Проте, зрештою, можете вирішувати самостійно, який код вибрати.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

новини публічні закупівлі

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

ПДВ у публічних закупівлях

Проконсультуємо, що має знати уповноважена особа про ПДВ під час публічних закупівель. Дамо поради, як діяти під час оцінки пропозицій з ПДВ та без ПДВ, щоб не дискримінувати учасників
8516

Обгрунтування очікуваної вартості закупівлі: зразок та приклад заповнення

Законодавство не встановлює примірної форми для обгрунтування очікуваної вартості. Доможемо сформувати зразок обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі та не порушити вимоги Постанови № 710
14167

Нагальна потреба: поняття та обгрунтування

Коли виникає необхідність в терміновій закупівлі, яку неможливо було спланувати, маєте обґрунтувати нагальну потребу. Як зробити це правильно, щоб уникнути штрафів — роз’яснюємо у статті
14565

Вартісні межі закупівель 2025

Дізнайтеся, які вартісні межі закупівель або так звані «пороги закупівель» встановлюють положення Особливостей № 1178
11173

Референтне ціноутворення: на що зважати закупівельнику

Для того, щоб закупівельники дотримувалися важливого принципу публічних закупівель про максимальну економію, ефективність та пропорційність, державою введений такий механізм, як референтне ціноутворення. У консультації розглянемо, що таке референтне ціноутворення та як воно впливає на визначення очікуваної вартості закупівлі лікарських засобів
2716