Відповіді на запитання за темою Планування закупівель

Збільшилася потреба: коригувати внесену до річного плану позицію чи створювати нову
Замовник вніс до річного плану інформацію про закупівлю за прямим договором. Закупівлю не провів, як з’явилася нова потреба за цим кодом і загальна сума тепер перевищує 100 тисяч. Як бути — коригувати внесену до плану позицію чи створювати нову?
678
Чи сумувати предмет закупівлі у замовника та його відокремленого підрозділу
Установа, що є юридичною особою, має відокремлений структурний підрозділ — фаховий педагогічний коледж, який має свою мережу і окреме фінансування. Чи сумувати коди ДК під час закупівель?
825
Чи потрібно додавати суму гуманітарної допомоги та суму планової потреби закупівлі за кодом ДК, щоб визначити вид закупівлі
Сума гуманітарної допомоги за кодом ДК 15850000-1 становить 40000,00 грн. Для забезпечення норм харчування до кінця року організації потрібно закупити продукції на суму 65000,00 грн. Чи можна укласти прямий договір?
641
Закупівля проєктної документації для пожежної сигналізації за кошти, заплановані як капітальні видатки
Замовник на початку року уклав прямий договір на закупівлю послуги з виготовлення проєктної документації з установлення пожежної сигналізації в будівлі, кошти для закупівлі — 32 000 грн заплановані в кошторисі як капітальні видатки. Чи можна у період воєнного стану виконувати та оплачувати цей договір?
813
Чи вносити до переліку закупівлі на суму до 50 тисяч через останні зміни в Постанові № 169
Згідно з новими змінами до Постанови № 169, як правильно проводити закупівлі до 50 тис? Чи потрібно їх вносити у перелік, якщо у замовника такий перелік вже затверджений і в ньому були суми більші ніж 50 тис?
700
Не вистачає коштів на закупівлю електроенергії до кінця року: як діяти
На початку року було укладено тендерній договір на закупівлю електричної енергії на 2021 рік. Через значне підвищення ціни на ринкуне вистачає коштів по договору на листопад-грудень. Як дозакупити необхідний обсяг, якщо додаткових долаткових асигнувань з бюджету не предбачено, а власних коштів у підприємства до 50-ти тисяч?
1721