Підкажіть, будь ласка, склалася така ситуація: продовж місяців, що вже минули, зобов’язання сторони не виконували, так як у замовника відпала потреба в цьому товарі. Тому вирішили розірвати договір. Наразі виникла потреба в закупівлі за тим самим кодом ДК 021:2015. Чи потрібно сумувати цю закупівлю з попередньою?
Замовник збирається підписати прямий договір у грудні 2024 року, строк дії договору – до 25.12.2025. За цим договором замовник планує оплатити 80% коштів у цьому році, а 20% – в наступному. Постачання в повному обсязі відбудеться в 2025 році. Як правильно відобразити в річному плані таку закупівлю?
Як і для чого проводити попередні ринкові консультації?
Підкажіть будь ласка, якщо наприклад послуги провайдера і основний договір був заключений у 2014 році і просто сплачується відповідно по рахункам, чи потрібно зазначати і передбачати у новому річному плані рядок «послуги провайдерів» якщо це не нова закупівля? Дякую!
Замовник вніс до річного плану інформацію про закупівлю за прямим договором. Закупівлю не провів, як з’явилася нова потреба за цим кодом і загальна сума тепер перевищує 100 тисяч. Як бути — коригувати внесену до плану позицію чи створювати нову?
Установа, що є юридичною особою, має відокремлений структурний підрозділ — фаховий педагогічний коледж, який має свою мережу і окреме фінансування. Чи сумувати коди ДК під час закупівель?
Сума гуманітарної допомоги за кодом ДК 15850000-1 становить 40000,00 грн. Для забезпечення норм харчування до кінця року організації потрібно закупити продукції на суму 65000,00 грн. Чи можна укласти прямий договір?
Замовник на початку року уклав прямий договір на закупівлю послуги з виготовлення проєктної документації з установлення пожежної сигналізації в будівлі, кошти для закупівлі — 32 000 грн заплановані в кошторисі як капітальні видатки. Чи можна у період воєнного стану виконувати та оплачувати цей договір?
Чи може замовник укласти прямий договір на зекономлені кошти на закупівлю аналогічного товару?
Згідно з новими змінами до Постанови № 169, як правильно проводити закупівлі до 50 тис? Чи потрібно їх вносити у перелік, якщо у замовника такий перелік вже затверджений і в ньому були суми більші ніж 50 тис?