Процедура закупівлі для лікарських засобів та лабораторних реактивів

894

Запитання

Як визначити процедуру закупівлі, якщо необхідно закупити лікарські засоби на суму 150 тис. грн та лабораторні реактиви на таку ж суму?

Відповідь

Процедуру закупівлі замовник обирає з огляду на вартісні пороги. Але для початку необхідно визначити предмет закупівлі за кодом Єдиного закупівельного словника.

⚡️ Типові помилки і порушення під час закупівлі ліків в регіонах

Якщо замовник закуповує предмет закупівлі, який є лікарським засобом, він визначає такий предмет закупівлі за третім знаком коду Єдиного закупівельного словника. Отже, закупівлю лікарських засобів на суму 150 тис. грн замовник провести за спрощеною закупівлею.

Лабораторні реактиви є в Національному класифікаторі медичних виробів НК 024:2019, тому вважаються медичним виробом. Тож предмет закупівлі для лабораторних реактивів замовник визначає за четвертим знаком коду Єдиного закупівельного словника та проводить спрощену закупівлю.

Процедура закупівлі для лікарських засобів та лабораторних реактивів
Дарина БОНДАРголовний редактор системи «Експертус Держзакупівлі»
Як визначити предмет закупівлі та сформувати очікувану вартість на лікарські засоби? Які документи підтверджують реєстрацію ліків в Україні та що врахувати в проєкті договору? Як правильно прописати характеристики предмета закупівлі та перевірити їх відповідність?

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Фінансова спроможність закупівлі

Фінансова спроможність — це кваліфікаційний критерій, за допомогою якого замовник може оцінити фінансовий стан компанії як учасника закупівлі. Для цього слід розуміти, хто і як з учасників підтверджує свою фінансову спроможність. Правильно оцінити можливості учасника та звести до мінімуму ризики при укладенні договору допоможе роз’яснення експерта
5075

Службова записка на закупівлю

У статті розглянемо, у яких випадках складають службову записку на закупівлю. А також надамо зразок такого документа
1087

Які наслідки, якщо замовник відмовляється від підписання договору про закупівлю

Іноді, коли замовник вже обрав переможця торгів, він відмовляється від підписання договору про закупівлю з таким потенційним постачальником. Чи правомірно це робити, які наслідки чекають на замовника та що каже судова практика – розглянемо
10176

Як провести відкриті торги з публікацією англійською мовою

Із 9 квітня 2024 року до замовників повернулась можливість для закупівлі товарів, послуг, робіт застосовувати євроторги. В якому порядку, в які терміни та від якої суми проводити євроторги — пояснюємо у статті
8064