Перерахування усієї номенклатури обладнання при спрощеній закупівлі: чи обов’язково

379

Запитання

Чи обов’язково перераховувати номенклатуру обладнання при оголошенні спрощеної процедури закупівлі на ремонти та технічне обслуговування, поточний ремонт медичного та хірургічного обладнання до 200 тис. грн? В лікарні багато дрібного обладнання, що потребує техобслуговування, чи можна ототожнити його одним списком?

Відповідь


Так, номенклатуру необхідно зазначати. Адже вимога оприлюднювати в ЕСЗ назву і код товару/послуги кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі поширюється на оголошення про спрощені закупівлї.

Коли і як проводити спрощені закупівлі

Пункт 14 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затверджений наказом Мінекономіки 11.06.2020 № 1082 регламентує:

«Під час унесення інформації щодо предмета закупівлі товарів та послуг в оголошення, оприлюднення яких передбачено Законом, та повідомлення про намір укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі в окремих електронних полях зазначається інформація, визначена пунктом 12 та абзацами другим-четвертим пункту 13 цього Порядку, та інформація щодо:

  • назви товару чи послуги кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі;
  • коду товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі».
Нагадаємо, що Закон № 922 передбачає такі види оголошень:
  • оголошення про проведення конкурентних процедур закупівель, а саме:
    • оголошення про проведення відкритих торгів,
    • оголошення про проведення конкурентного діалогу,
    • оголошення про проведення торгів з обмеженою участю;
  • оголошення про проведення спрощеної закупівлі.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Фінансова спроможність закупівлі

Фінансова спроможність — це кваліфікаційний критерій, за допомогою якого замовник може оцінити фінансовий стан компанії як учасника закупівлі. Для цього слід розуміти, хто і як з учасників підтверджує свою фінансову спроможність. Правильно оцінити можливості учасника та звести до мінімуму ризики при укладенні договору допоможе роз’яснення експерта
5095

Службова записка на закупівлю

У статті розглянемо, у яких випадках складають службову записку на закупівлю. А також надамо зразок такого документа
3977

Які наслідки, якщо замовник відмовляється від підписання договору про закупівлю

Іноді, коли замовник вже обрав переможця торгів, він відмовляється від підписання договору про закупівлю з таким потенційним постачальником. Чи правомірно це робити, які наслідки чекають на замовника та що каже судова практика – розглянемо
10238

Як провести відкриті торги з публікацією англійською мовою

Із 9 квітня 2024 року до замовників повернулась можливість для закупівлі товарів, послуг, робіт застосовувати євроторги. В якому порядку, в які терміни та від якої суми проводити євроторги — пояснюємо у статті
8093