Обґрунтування незастосування спрощеної закупівлі під час закупівлі послуг з розподілу електроенергії

428

Запитання

На розподіл електроенергії виділено 160 тис. грн. Чи правомірно не проводити процедуру спрощеної закупівлі на підставі відсутності конкуренції з технічних причин відповідно до пункту 7 статті 3 Закону № 922?

Відповідь

Так, ваша думка правильна.

Готуєте обґрунтування незастосування порядку проведення спрощеної закупівлі на підставі п. 2 ч. 7 ст. 3 Закону № 922 — якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин. А далі укладаєте договір на послугу з розподілу електроенергії, оприлюднюєте протягом трьох робочих днів з дня укладення договору в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання ЕСЗ.

Обґрунтування незастосування спрощеної закупівлі під час закупівлі послуг з розподілу електроенергії
ОЛЕНА СТЕПАНОВА,директорка ТОВ «СІ БІЗНЕС КОНСАЛТИНГ», Одеса
Закон нині дозволяє застосовувати переговорну процедуру, якщо на ринку немає конкуренції з технічних причин. У практиці замовників уже зустрічаються такі закупівлі. Утім підстави для цього є не завжди.

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Фінансова спроможність закупівлі

Фінансова спроможність — це кваліфікаційний критерій, за допомогою якого замовник може оцінити фінансовий стан компанії як учасника закупівлі. Для цього слід розуміти, хто і як з учасників підтверджує свою фінансову спроможність. Правильно оцінити можливості учасника та звести до мінімуму ризики при укладенні договору допоможе роз’яснення експерта
5083

Службова записка на закупівлю

У статті розглянемо, у яких випадках складають службову записку на закупівлю. А також надамо зразок такого документа
3378

Які наслідки, якщо замовник відмовляється від підписання договору про закупівлю

Іноді, коли замовник вже обрав переможця торгів, він відмовляється від підписання договору про закупівлю з таким потенційним постачальником. Чи правомірно це робити, які наслідки чекають на замовника та що каже судова практика – розглянемо
10214

Як провести відкриті торги з публікацією англійською мовою

Із 9 квітня 2024 року до замовників повернулась можливість для закупівлі товарів, послуг, робіт застосовувати євроторги. В якому порядку, в які терміни та від якої суми проводити євроторги — пояснюємо у статті
8077