Якщо на оголошення відгукнувся лише один учасник.

321

Запитання

Відбулася спрощена закупівля, однак відкликнувся лише 1 учасник. Чи вже можна укладати угоду, чи потрібно знову проводити процедуру?

Відповідь


Згідно приписів ч. 8 ст. 14 Закону № 922, у випадку, коли була надана лише одна пропозиція, то після закінчення строку подання пропозицій, електронна система автоматично переходить до етапу розгляду такої пропозиції учасника на відповідність умовам, що вказані в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам щодо предмета закупівлі.

Тобто, якщо пропозиція відповідає всім вимогам оголошення, то укладати договір за спрощено процедурою можна навіть за наявності лише одного учасника.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

🔥Безплатний вебінар від проєкту «ДеюреЗакупівлі»

Статичний блок для новин

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, потрібна попередня реєстрація👇

Зареєструватися

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Договір постачання природного газу: види й особливості

При закупівлі газу необхідно укласти типовий відповідний договір про постачання природного газу. Але чи знаєте ви, що саме необхідно врахувати у договорі про постачання природного газу? Експерт звертає увагу на важливі нюанси.
2561

Коли не застосовують спрощену закупівлю

➤Як обґрунтувати незастосування спрощеної закупівлі ➤Як підтвердити право на незастосвання спрощеної закупівлі ➤Коли можна не застосовувати спрощеної закупівлі в умовах війни
5402

Спрощена закупівля: етапи, строки, особливості

Етапи, строки та «підводні камені» при проведенні спрощених закупівель у 2022 році роз’яснює експерт. Зверніть увагу на вимоги до закупівель в умовах воєнного стану щодо спрощених закупівель і збережіть цю статтю як дорожню карту для роботи.
34235