Проведемо огляд Методрекомендацій Мінекономіки щодо закупівель електроенергії. Розберемо пропозиції щодо визначення очікуваної вартості, нюанси та ризики тендерної документації, технічних специфікацій, формульного ціноутворення, проєкту договору та умов щодо зміни ціни
Замовникам часто доводиться укладати додаткові угоди про зміни до договорів про закупівлю електроенергії. Зміни стосуються здебільшого підвищення ціни. Щоб захистити свої інтереси, діяти в межах закону та не боятися погроз постачальника, скористайтеся експертними порадами.
Із постачальниками-монополістами замовники зазвичай укладають договір приєднання. Як його укладати і чи можна змінювати.
Заключать дополнительные соглашения, если изменилась цена на рынке электроэнергии следует с соблюдением определенных правил. Иначе есть риск попасться на крючок нечестного поставщика, который забросает вас допкамы и справками об изменении цены на рынке. Что учесть при заключении дополнительных соглашений на поставку электроэнергии, разъясняет експерт .
Укладати додаткові угоди, якщо змінилася ціна на ринку електроенергії слід з дотриманням певних правил. Інакше є ризик пійматися на гачок недоброчесного постачальника, який закидає вас допками та довідками про зміну ціни на ринку. Що врахувати при укладанні додаткових угод на постачання електроенергії, роз’яснює експерт.
У замовника можуть виникнути складнощі та причини обрати іншого постачальника, навіть коли вже опублікував повідомлення про намір укласти договір. Які саме, коли та як їх вирішити — попрактикуємо на життєвих ситуаціях.