Україна та Німеччина співпрацюватимуть у сфері цифровізації

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Держзакупівлі. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Команда Мінцифри під час зустрічі з Державним секретарем Федерального Міністерства внутрішніх справ Німеччини Маркусом Ріхтером та представниками інноваційного центру державних технологій GovTech підписали меморандум про співпрацю та обмін досвідом у сфері цифровізації.

У межах співпраці Мінцифра консультуватиме Німеччину стосовно модернізації та цифровізації уряду й державного сектору. У нас буде можливість поділитися власним досвідом у сфері цифровізації держпослуг, захисту державних реєстрів, а також продемонструвати досвід українських стартапів, технічних та державних екосистем. 

«Європейські країни дедалі частіше цікавляться досвідом України у сфері цифровізації. Якщо раніше ми надихалися іншими, то зараз нам самим є чим поділитися. Співпраця з GovTech вкоре це підтверджує. У межах співробітництва ми поділимося нашими найкращими кейсами у сфері кібербезпеки, цифровізації держпослуг та своїм баченням цифрової держави. Об’єднавши зусилля з європейськими компаніями та урядами, ми разом побудуємо потужний спільний і, найголовніше, безпечний цифровий простір», — зазначив Перший заступник Міністра цифрової трансформації Олексій Вискуб.

Під час зустрічі обговорили можливий обмін досвідом впровадження Дії в Україні з першими MVP або пілотними проєктами, які будуть реалізовані для e-ID в Німеччині. Подібний досвід співпраці ми вже маємо з Естонією, яка запустить пілот застосунку з державними цифровими сервісами на базі Дії до кінця року. 

Також співпраця з GovTech Campus передбачає консультування щодо впровадження платформи реєстрів, можливу співпрацю у сфері кібербезпеки та використання Starlink.

GovTech Campus – це інноваційний центр державних технологій, одним з засновників якого є Федеральне міністерство внутрішніх справ Німеччини, а також представники технологічної сфери, науки та громадянського суспільства. GTC допомагає визначати, створювати та масштабувати найкращі технологічні рішення та інновації з govtech сфери в державному секторі Німеччини.

Джерело: офіційний сайт Мінцифри

 

 

 

Статті за темою

Усі статті за темою

Нагальна потреба: поняття та обгрунтування

Коли виникає необхідність в терміновій закупівлі, яку неможливо було спланувати, маєте обґрунтувати нагальну потребу. Як зробити це правильно, щоб уникнути штрафів — роз’яснюємо у статті
14223

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді