Вид закупівлі для розробки проектно-кошторисної документації для капітального ремонту (роботи)

381

Запитання

Розробка проектно-кошторисної документації для капітального ремонту (роботи), вартість якого перевищує 50 000 грн, — це звіт чи спрощена закупівля?

Відповідь

Спрощена закупівля.

Нижня вартісна межа для застосування порядку спрощеної закупівлі — 50 тис. грн, — поширюється на всі види предметів закупівель: товари, роботи та послуги.

Тобто спрощена закупівля для робіт застосовується, коли очікувана вартість предмета закупівлі від 50 тис. і до 1,5 млн грн для замовників 1-3 категорії.

Як провести спрощену закупівлю на майданчику за 5 кроків

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Наказ про обгрунтування підстави для здійснення закупівлі

Щоб закупити за прямим договором на підставі пункту 13, потрібно оформити обґрунтування підстави для закупівлі за цим пунктом у вигляді розпорядчого рішення замовника або іншого документа. Скачайте зразок від експертів системи «Експертус Держзакупівлі»
51

Запит пропозицій постачальників (запит ціни пропозицій) 2024

Запит пропозицій постачальників замовники вже давно використовують як альтернативу відкритим торгам для закупівлі товарів. За яких умов можна використовувати запит пропозицій постачальників та як діяти на кожному етапі такої закупівлі — розбираємо
24658

Перелік локалізованих товарів

Замовник закуповує товари, перелік яких визначений підпунктом 2 пункту 6-1 розділу X «Прикінцевих положень» Закону № 922, виключно якщо їх ступінь локалізації виробництва у 2024 році дорівнює чи перевищує 20%. Дізнайтеся, які товари належать до переліку
173

Прямий договір: як провести закупівлю без порушень

У яких випадках сьогодні можна укладати прямий договір за Особливостями? Коли звіт про договір про закупівлю, укладений без використання ЕСЗ, публікувати обов'язково, а коли — ні? Детально у статті
63847