Інтернет у кожне укриття: Уряд затвердив Стратегію розвитку електронних комунікацій

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Держзакупівлі. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Автор
редактор стрічки новин порталу «Держзакупівлі»
Якісний зв’язок та інтеграція до Єдиного цифрового ринку ЄС: Уряд затвердив Стратегію розвитку сфери електронних комунікацій

Інтернет у кожне укриття: Уряд затвердив Стратегію розвитку електронних комунікацій

📑Наказ для погодження закупівель з Мінцифри


Після 11 квітня визначаємо предмет закупівлі по-новому
document_icon.gif
Порівняльна таблиця змін до Порядку визначення предмета закупівлі

Ознайомитися


Електронні комунікації є одним з пріоритетних напрямів роботи Мінцифри.

Щоб розвиток сфери був системним і ефективним, разом із партнерами було створено Стратегію розвитку сфери електронних комунікацій до 2030 року.

На що це вплине:

  1. Інтернет без меж. Незалежно від місця проживання —  у селі чи місті, вдома чи в дорозі, в укритті або на роботі — швидкий і стабільний інтернет буде доступний кожному. Базова потреба, яка стане нормою.
  2. Можливості для бізнесу. Інтеграція до Єдиного цифрового ринку ЄС відкриває можливості для українських компаній. Вихід на міжнародні ринки стане простішим, нові клієнти та конкурентні переваги — доступними.
  3. Сервіси без бар’єрів.  Освіта, медицина, адміністративні послуги — все онлайн, швидко та без бар’єрів. Якісний зв’язок зробить їх доступними навіть у найвіддаленіших регіонах.
  4. Інновації на експорт. Україна — цифровий хаб Європи. 5G, штучний інтелект, IoT — не просто слова, а дієві інструменти для розвитку. Це шанс для наших стартапів і технологічних компаній стати лідерами нового цифрового майбутнього.

Мінцифри зазначає, реалізація Стратегії відіграє ключову роль у розвитку національної економіки. Це більше інвестицій, додатково створений ВВП та надходження до бюджету:

  • 56 млрд дол. додаткового ВВП в різних галузях економіки до 2030 року;
  • на 9 млрд дол. бюджет поповнять нові галузі. Серед них — цифрова медицина, онлайн-освіта, освітні технології, розумні міста та інше.

Джерело: офіційний сайт Мінцифри

додаток

Статті за темою

Усі статті за темою

Внесення змін до проектної документації

Замовник отримав розроблену проектну документацію, але кошти на її реалізацію було виділено невчасно. Коли можна було почати будівництво виникла необхідність внести зміни до проекту. Втім, договір на розробку проектної документації було укладено за результатами тендеру. Як діяти?
40888

Канцтовари: обираємо код ДК для закупівлі

Здавалося б, що закупівля канцтоварів досить буденна і зрозуміла. Проте, ні. Тут є де помилитися, зокрема, неправильно обрати код ДК для деяких канцтоварів, або ж неправомірно поділити предмет закупівлі. Щоб вберегтися від хибних дій, дізнайтеся, як оприлюднювати закупівлю канцтоварів
6101

Відкладальна обставина в договорі про закупівлю

Відкладальна обставина рятує замовника, коли ще невідоме джерело фінансування або коли виконання договору залежить від бюджету. У статті пояснимо – як застосувати відкладальну обставину у публічних закупівлях.
7908

Притягнення до адмінвідповідальності: строки давності та найкоротший термін

КпАП встановлює чіткі строки, протягом яких уповноважена особа може бути притягнута до відповідальності. Зорієнтуємо, в який найкоротший строк можуть притягнути до адмінвідповідальності та як розраховувати строки
9256

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді