Неціновий критерій оцінки: приклад застосування

У своєму листі від 02.04.2021 № 3304-04/20327-06 Мінекономіки навело приклад застосування нецінового критерію оцінки пропозиції.

✔️ Активувати подарунковий доступ до Вищої Школи Закупівельника

Неціновий критерій оцінки: приклад застосування

Отже, приклад від Мінекономіки: Неціновий критерій під час закупівлі молока і вершків (Молоко пастеризоване) ДК 021:2015 — 15510000-6.

Замовник визначив, що оцінка тендерних пропозицій відбуватиметься на основі:

  • ціни;
  • збагаченості продукту.

Задля закупівлі молока, яке має найбільш виражені лікувальні властивості та сприяє зміцненню імунітету, замовник установив критерій збагаченості продукту. Питома вага критеріїв:

  • ціна — 80%;
  • збагаченість продукту — 20%:
  • пастеризоване, вітамінізоване молоко 3,2% жиру, збагачене мінеральними комплексами, поліненасиченими жирними кислотами та вітамінними комплексами — 20%;
  • пастеризоване молоко 3,2% жиру — 0%.

Тож додаткову перевагу матиме учасник, який запропонує молоко, збагачене мінеральними комплексами, поліненасиченими жирними кислотами та вітамінним комплексом.

Джерело: лист Мінекономіки від 02.04.2021 № 3304-04/20327-06

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Фінансова спроможність закупівлі

Фінансова спроможність — це кваліфікаційний критерій, за допомогою якого замовник може оцінити фінансовий стан компанії як учасника закупівлі. Для цього слід розуміти, хто і як з учасників підтверджує свою фінансову спроможність. Правильно оцінити можливості учасника та звести до мінімуму ризики при укладенні договору допоможе роз’яснення експерта
5083

Пов’язані особи в публічних закупівлях 2024

Чи легко встановити, чи пов’язані особи під час тендеру? Не поспішайте відповідати на це запитання. Для початку ознайомтеся з ознаками та прикладами пов’язаних осіб. Вивчіть значущі судові рішеннями та алгоритми дій замовника, у разі встановлення пов’язаності під час проведення закупівлі.
6190

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: що необхідно пам'ятати

Оприлюднюючи інформацію в ЕСЗ, пам'ятайте про строк, після якого закінчиться можливість будь-яких змін в документах та вимогах до учасників. Як правильно його розрахувати — роз'яснюємо у статті
4720

Пункт 47 Особливостей: як перевірити учасника після змін до Особливостей

Замовник приймає рішення про відмову учаснику процедури закупівлі в участі у відкритих торгах та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника процедури закупівлі в певних випадках. Розглянемо, як перевірити учасника на наявність таких підстав з урахуванням змін після 09.04.2024
14031

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді