Новини за темою Тендерна пропозиція

БЕБ виявило тендер на будівництво протирадіаційного укриття вартістю понад 100 млн грн
Аналітики Територіального управління Бюро економічної безпеки у місті Києві у ході моніторингу публічних закупівель виявили тендер на будівництво протирадіаційного укриття вартістю понад 100 млн грн
87
На Волині упереджена ризикова закупівля послуг з технічного обслуговування міжнародного автомобільного пункту пропуску
Аналітики Територіального управління Бюро економічної безпеки у Волинській області упередили неефективне використання понад 13 млн грн бюджетних коштів
79
В АМКУ створено Державний реєстр суб'єктів господарювання, притягнутих до відповідальності
АМКУ розробив Державний реєстр суб’єктів господарювання, яких притягнуто до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів (далі – Реєстр антиконкурентних узгоджених дій).
234
Закупівлі електроенергії під час воєнного стану: що рекомендує Мінекономіки?
Мінекономіки затвердило Методичні рекомендації щодо особливостей здійснення публічних закупівель у сфері електроенергетики на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування (далі — Методрекомендації).
524
Розтрата 4,9 млн грн на зйомках навчальних відео: трьох учасників схеми повідомили про підозру
БЕБ викрило посадовців одного з Комунальних некомерційних підприємств Київської міської державної адміністрації та директора товариства у розтраті бюджетних коштів в особливо великих розмірах.
118
Агентство відновлення зможе проводити закупівлі через централізовані закупівельні організації
Кабмін вдосконалив низку положень щодо функціонування системи публічних закупівель. Зокрема, Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України отримало можливість створити централізовану закупівельну організацію (ЦЗО) для робіт і послуг.
195