Стратегія Держаудитслужби 2024: 6 головних напрямів роботи

Держаудитслужба представила Мінфіну Стратегію розвитку до 2024 року, виокремивши пріоритетні напрями діяльності на цей період.

⚡️ Перевірки закупівель Держаудитслужбою: що врахувати

Стратегія Держаудитслужби 2024: 6 головних напрямів роботи

Протягом наступних 4 років аудитори планують спрямувати свої зусилля у шести стратегічних напрямах:

  • удосконалення законодавства,
  • впровадження сучасних ІТ-рішень,
  • контроль якості,
  • ефективне управління персоналом,
  • ефективна комунікація,
  • управління корупційними ризиками.

Серед цікавих ініціатив, які хоче втілити Держаудитслужба: автоматизувати багато процесів, активніше співпрацювати з іншими державними структурами, зокрема з правоохоронцями, Рахунковою палатою і контролюючими органами. Окрім цього аудитори планують стати більш відкритими для громадськості.

За матеріалами Dozorro

Стратегія Держаудитслужби 2024: 6 головних напрямів роботи
ОЛЕНА СТЕПАНОВА,директор ТОВ «СІ БІЗНЕС КОНСАЛТИНГ», Одеса
Для моніторингу процедур закупівель не стали перешкодою ані нові законодавчі норми, ані карантинний режим. Держаудитслужба своєї роботи не спинила. Дізнайтеся, коли аудитори виявляють порушення під час моніторингу процедури закупівлі?

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Пов’язані особи в публічних закупівлях 2024

Чи легко встановити, чи пов’язані особи під час тендеру? Не поспішайте відповідати на це запитання. Для початку ознайомтеся з ознаками та прикладами пов’язаних осіб. Вивчіть значущі судові рішеннями та алгоритми дій замовника, у разі встановлення пов’язаності під час проведення закупівлі.
6202

Кримінальна відповідальність у сфері публічних закупівель

Дехто помилково вважає, що найстрашніше, що може бути в закупівлях, — це штраф. Однак судова практика свідчить, що варто зважати ще й на кримінальну відповідальність. Розглядаємо найпоширеніші випадки кримінальної відповідальності у сфері публічних закупівель
18169

Моніторинг закупівель 2024

Хто і за яких підстав проводить моніторинг публічних закупівель 2024, які строки проведення моніторингу закупівлі — у консультації
2596

Яких порушень припускаються замовники, коли укладають договори за пунктом 13 Особливостей

Вже пів року аудитори проводять моніторинг закупівель за пунктом 13 Особливостей. Свіжий аналіз проведених моніторингів та найпоширеніших порушень, які допускають замовники, — у статті від проєкту «ДеюреЗакупівлі: закон і практика»
3481

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді