Тестування уповноважених осіб: як та коли відбувається у Prozorro

Тетяна Мішта, консультант з питань публічних закупівель, розповіла про особливості тестування уповноважених осіб у Prozorro.
Тестування уповноважених осіб: як та коли відбувається у ProzorroТетяна Мішта, заступник директора Департаменту регулювання публічних закупівель — начальник відділу професіоналізації сфери публічних закупівель Мінекономіки

Як призначити уповноважену особу: алгоритми для вас

Тестування уповноважених осіб: як та коли відбувається у Prozorro

✍ Наказ про уповноважену особу із закупівель: зразок 2021

Система тестування влаштована таким чином, щоб кожен закупівельник мав пів року, щоб спробувати пройти це тестування до того, як воно стане обов’язковим, та зрозумів свій рівень знань та “білі плями” у цих знаннях.

В свою чергу, розробники зрозуміють, яких змін потребуватиме такая система тестування.

При цьому, варто зауважити, що тестування покликане підтягти усіх закупівельників до базового рівня закупівельного законодавства. Наразі маємо ситуацію, коли масово закупівельники не знають законодавства. Це призводить до неефективних закупівель: вони тривалі в часі, довго оскаржуються тощо. Для цього і потрібно отримати базові знання.

За матеріалами вебінару

«Професійні вимоги до уповноважених осіб: що потрібно знати зараз та під час тестування»

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Робоча група уповноваженої особи

Уся відповідальність за закупівлі лягає персонально на уповноважену особу. УО повинна самостійно забезпечити неупередженість організаційного процесу та проведення закупівель з урахуванням інтересів замовника. Саме тому часто виникає запитання, чи може уповноважена особа створити робочу групу, адже не реально одній людині бути знавцем геть у всьому. З’ясуймо, що регламентує Закон.
4394

Дефектний акт: зразок

На балансі кожного замовника перебуває хоча б один основний засіб. Коли настає час ремонтувати його або списати, необхідно оформити документи. Сьогодні розглянемо дефектний акт. Коли, хто та як має його оформити? Роз’яснення, зразок та бланк для вас — у статті
57211

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді