Грантова програма для креативних індустрій

6 вересня 2022 року Міністерство культури та інформаційної політики України разом з програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» презентували грантову програму для креативних індустрій.

6 вересня Міністерство культури та інформаційної політики України разом з програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» презентували грантову програму, якою можуть скористатися представники креативних індустрій. Адже у креативних індустріях є великий потенціал до економічного відновлення під час та після війни.

«Під час зустрічей з колегами за кордоном ми часто чуємо, що українська креативність та стійкість вражає світ. Ми також спостерігаємо попит на український креативний продукт — світ відкриває для себе Україну в культурному, мистецькому, творчому аспектах. Але наші основні виклики — стійкість організацій та відтік талантів — мусимо долати вже зараз, не чекаючи на перемогу. Де є можливість, реалокувати креативний бізнес, змінювати формати роботи. Ми вдячні нашим міжнародним партнерам, які вже підтримують малий та середній бізнес, і, зокрема, креативні індустрії», — зазначила заступник Міністра культури та інформаційної політики України Галина Григоренко.

Під час заходу програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» представила грантові можливості для підтримки безперервності та відновлення бізнесу у сфері креативних індустрій.

Програма підтримує бізнеси з ІТ, моди, виробництва меблів, текстилю, іграшок, крафтової продукції, фільмів та аудіовізуальних матеріалів. Грантоотримувачі можуть отримати кошти на релокацію та перезапуск бізнесу, закупівлю обладнання, розробку продукту та інновацій, відновлення ланцюгів постачання, маркетинг, торгові місії, покращення бізнес-процесів, цифровізацію, підготовку персоналу й інші напрями витрат.

Все про грантові можливості у презентації.

Крім того, Міністерство культури та інформаційної політики України презентувало результати дослідження про стан креативних індустрій під час війни.

У події взяли участь близько 70 представників креативних бізнесів.

Джерело: офіційний сайт КМУ

обгрунтування закупівлі

Статті за темою

Усі статті за темою

Товари оборонного призначення

Для забезпечення потреб сектору безпеки й оборони державні замовники у сфері оборони, служби державного замовника, військові частини, організації (установи, заклади), що уповноважені державним замовником, проводять оборонні закупівлі, у т. ч. закуповують товари оборонного призначення. Розглянемо детальніше які ж це товари, коли вони не вважатимуться такими та коли операції з постачання товарів оборонного призначення звільнятимуть від оподаткування ПДВ
416

Закупівля природного газу

Щоб отримати газ вчасно та безперебійно, скористайтеся порадами експерта для закупівлі газу на наступний рік. Пам’ятайте, що закупівля газу є конкурентною, а його ціна нестабільною, а це ускладнює проведення закупівлі
10374

Екологічні характеристики предмета закупівлі

У замовників є право вимагати підтвердження того, що пропоновані учасникам товари, послуги чи роботи за своїми екологічними чи іншими характеристиками відповідають вимогам, установленим у тендерній документаці. У консультації пояснимо, як встановити вимоги щодо екологічних характеристик предмета закупівлі.
1203

Код CPV

Якщо розгубилися від вимоги надати CPV-код предмета закупівлі, не варто. Дізнайтеся, що мають на увазі, вживаючи термін «CPV-класифікатор», та як легко знайти код CPV.
8245

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді