Відповіді на запитання за темою Оприлюднення інформації про закупівлю

Чи оприлюднювати звіт про договір про закупівлю, укладений без використання ЕСЗ
Чи потрібно оприлюднювати звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. Замовник уклав такий договір в період воєнного стану і сума предмета закупівлі менше 50 тис. грн?
769
Чи публікувати в ЕСЗ інформацію про відшкодування коштів працівнику
Працівник власними коштами оплатив проєктні роботи на розроблення технічних умов для підключення до мереж централізованого водопостачання та відведення. Організація має відшкодувати кошти цьому працівнику. Чи потрібно оприлюднювати інформацію в ЕСЗ про таку закупівлю?
649
Штрафи за неоприлюнення договору та звіту з ковідних закупівель
Чи передбачена відповідальність за несвоєчасне оприлюднення договору та звіту про закупівлю, предметом якої є товари, роботи чи послуги, необхідні для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби?
673
Підтвердження досвіду виконання аналогічного договору
У тендерній документації встановлено, що для підтвердження кваліфікаційного критерію «Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів)» учасники повинні надати 2 виконані аналогічні договори з документами, що підтверджують їх виконання. Один із учасників, що запропонував найменшу ціну, таких документів не надав. Але виявилось, що він був створений лише у жовтні цього року. Чи має право замовник відхилити такого учасника?
4498