Договір на відшкодування витрат за комунальні послуги: публікувати чи ні

4055

Запитання

Чи потрібно за новим Законом публікувати Договір на відшкодування витрат за комунальні послуги?

Відповідь

Ні, такі договори не потрібно публікувати. Адже відшкодування витрат не є публічною закупівлею.

Публічною закупівлею вважають придбання замовником товарів, робіт і послуг у порядку, встановленому Законом № 922.

У разі відшкодування витрат — придбання не відбувається в розумінні Закону. Коли замовник щось придбаває, він безпосередньо укладає договір про закупівлю якогось товару, надання послуги або виконання роботи. Якщо ж він компенсує витрати, які хтось вже поніс, не йдеться про договір про закупівлю в розумінні Закону.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Робоча група уповноваженої особи

Уся відповідальність за закупівлі лягає персонально на уповноважену особу. УО повинна самостійно забезпечити неупередженість організаційного процесу та проведення закупівель з урахуванням інтересів замовника. Саме тому часто виникає запитання, чи може уповноважена особа створити робочу групу, адже не реально одній людині бути знавцем геть у всьому. З’ясуймо, що регламентує Закон.
4394

Дефектний акт: зразок

На балансі кожного замовника перебуває хоча б один основний засіб. Коли настає час ремонтувати його або списати, необхідно оформити документи. Сьогодні розглянемо дефектний акт. Коли, хто та як має його оформити? Роз’яснення, зразок та бланк для вас — у статті
57211