Відповіді на запитання за темою Уповноважена особа

Чи може одна УО організовувати закупівлі у всіх відокремлених підрозділах замовника
Замовник має декілька структурних підрозділів. Чи може одна уповноважена особа організовувати закупівлі у всіх відокремлених підрозділах, керуючись пунктом 15 Особливостей?
714
Чи подають декларації уповноважені особи після відновлення антикорупційного декларування
12.10.2023 набрали чинності законодавчі вимоги, що передбачають відновлення е-декларування. Відтак особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані подати антикорупційні декларації за 2021—2022 роки не пізніше 31 січня 2024 року. Чи стосується ця вимога уповноважених осіб замовників?
933
Чи матиме юридичну силу додаткова угода, яку уклали в електронній формі
Підприємство уклало договір про закупівлю в паперовій формі. Сторони підписали додаткову угоду про використання електронного документообігу. Згодом договір вирішили розірвати. Додаткову угоду планують укласти в електронній формі та посвідчити електронним підписом. Чи матиме юридичну силу така додаткова угода й чи припинить вона дію основ­ного договору?
2767
Уповноважена особа працює у двох замовників: який КЕП використовувати в електронній системі
Уповноважена особа працює в сільській раді та в гуманітарному відділі. Чи потрібно використовувати виключно кваліфіковані сертифікати відкритих ключів підписувачів – представників державної установи та захищені носії особистих ключів для двох установ (тобто два ключі). Чи достатньо один кваліфікований сертифікат відкритого ключа підписувача–представників державної установи або особистий кваліфікований сертифікат відкритого ключа, в якому не зазначається ідентифікаційні дані відповідних державних установ?
956
УО не зазначила конкретної назви за номенклатурними позиціями: чи відміняти торги
УО провела відкриті торги з особливостями на закупівлю 16 найменувань товару. Проте конкретну назву товару за кожною позицією УО не зазначила, предмет закупівлі визначила тільки за показником четвертого знака ДК 021:2015 та за НК 024:02019. Чи порушення це і чи потрібно його якось виправляти?
1705
Чи має право на повторне працевлаштування працівник, якого звільнили через відмову виконувати функції УО
Працівник відмовився від призначення УО замовника. За це його звільнили на підставі відмови продовжити роботу у зв’язку зі зміною істотних умов праці. Чи має переважне право такий працівник при поворотному працевлаштуванні?
2012
Чи повинна новопризначена УО звітувати про незакриті договори замовника
В організації, в якій я наразі працюю, є незакриті договори за 2018 та 2019 роки. Проте на той час я тут не працювала. Чи потрібно мені тепер закривати своїм КЕПом ці договори, які вже давно протерміновані при закритті?
2308