Замовник перебуває в зоні активних бойових дій. Свої закупівлі він проводить за потребою сьогоднішнього дня, товар та послуги закуповує в малих обсягах. Як уникнути поділу предмета закупівлі під кінець року?
Закупівлю капітального ремонту в замовника частково має профінансувати міська рада. Замовник оголосив відкриті торги, визначив переможця. Утім на дату, коли спливає останній день укладання договору, не встигли провести сесію міської ради, на якій мають виділити кошти. Чи можна продовжити строк укладання договору до 60 к. дн., обґрунтувавши це відсутністю рішення сесії? Які документи необхідні для підтвердження обґрунтування?
Замовник перебуває в зоні активних бойових дій. Свої закупівлі він проводить за потребою сьогоднішнього дня, товар та послуги закуповує в малих обсягах. Як уникнути поділу предмета закупівлі під кінець року?
Замовник із зони бойових дій уклав прямий договір про закупівлю на суму 60 тис. грн відповідно до пункту 13 Особливостей. Проте після цього ринкова ціна за одиницю закупленого товару зросла — сторони уклали додаткову угоду про зміну ціни на підставі підпункту 2 пункту 19 Особливостей. Чи потрібно у такому разі публікувати додаткову угоду в електронній системі закупівель?
Університет в своїй структурі має три відокремлених підрозділи. Планує проводити торги на електричну енергію на 2023 рік за Особливостями. Чи можуть відокремлені підрозділи окремо проводити торги — кожен для себе?
Як провести закупівлю поточного ремонту бомбосховищ на суму 700 тис. грн, якщо громада віднесена за наказом Мінінтеграції до тимчасо окупованих територій?
УО відмовляється працювати понаднормово. Чи може керівник звільнити її за прогул?
Чи може керівник запровадити відпрацювання в суботу накопичених годин, які уповноважена особа разом з іншими працівниками провела в укритті? Керівник говорить, що у цьому разі він дотримає норми 40 робочих годин на тиждень.
Замовник уклав договір щодо поточного ремонту приміщення для внутрішньо-переміщених осіб за Постановою № 169. За договором підрядник мав забезпечувати роботи матеріалами, проте замовник отримав такі будівельні матеріали як благодійну допомогу. Чи можна внести зміни до договору, щоб вирахувати ці будівельні матеріали, а на суму в договорі виконати додаткові роботи?
У бюджетній установі є заплановані закупівлі, за якими наразі Казначейство може проводити оплату, як-то канцтовари, цемент. Проте бухгалтерія установи не дозволяє проводити закупівель, позаяк фактично на рахунку установи немає коштів. Бюджетні зобов'язання головний бухгалтер відмовляється брати. Чи правомірно це? Чи уповноважена особа все ж має проводити закупівлі? Як діяти?