Відповіді на запитання за темою Закупівлі у воєнний час

Як уникнути поділу предмета закупівлі під кінець року замовнику, що в зоні бойових дій
Замовник перебуває в зоні активних бойових дій. Свої закупівлі він проводить за потребою сьогоднішнього дня, товар та послуги закуповує в малих обсягах. Як уникнути поділу предмета закупівлі під кінець року?
391
Чи можна продовжити строк укладання договору, якщо міськрада не встигла виділити кошти на закупівлю
Закупівлю капітального ремонту в замовника частково має профінансувати міська рада. Замовник оголосив відкриті торги, визначив переможця. Утім на дату, коли спливає останній день укладання договору, не встигли провести сесію міської ради, на якій мають виділити кошти. Чи можна продовжити строк укладання договору до 60 к. дн., обґрунтувавши це відсутністю рішення сесії? Які документи необхідні для підтвердження обґрунтування?
2131
Як уникнути поділу предмета закупівлі під кінець року замовнику, що в зоні бойових дій
Замовник перебуває в зоні активних бойових дій. Свої закупівлі він проводить за потребою сьогоднішнього дня, товар та послуги закуповує в малих обсягах. Як уникнути поділу предмета закупівлі під кінець року?
923
Чи оприлюднювати додаткову угоду до прямого договору до 100 тисяч, укладеного за Особливостями
Замовник із зони бойових дій уклав прямий договір про закупівлю на суму 60 тис. грн відповідно до пункту 13 Особливостей. Проте після цього ринкова ціна за одиницю закупленого товару зросла — сторони уклали додаткову угоду про зміну ціни на підставі підпункту 2 пункту 19 Особливостей. Чи потрібно у такому разі публікувати додаткову угоду в електронній системі закупівель?
4725
Чи можуть відокремлені підрозділи окремо закуповувати електроенергію на 2023 рік
Університет в своїй структурі має три відокремлених підрозділи. Планує проводити торги на електричну енергію на 2023 рік за Особливостями. Чи можуть відокремлені підрозділи окремо проводити торги — кожен для себе?
866
Чи повинна УО відпрацювати години, проведені в укритті через повітряну тривогу
Чи може керівник запровадити відпрацювання в суботу накопичених годин, які уповноважена особа разом з іншими працівниками провела в укритті? Керівник говорить, що у цьому разі він дотримає норми 40 робочих годин на тиждень.
1220
Чи можна замінити будматеріали на роботи у договорі за Постановою № 169
Замовник уклав договір щодо поточного ремонту приміщення для внутрішньо-переміщених осіб за Постановою № 169. За договором підрядник мав забезпечувати роботи матеріалами, проте замовник отримав такі будівельні матеріали як благодійну допомогу. Чи можна внести зміни до договору, щоб вирахувати ці будівельні матеріали, а на суму в договорі виконати додаткові роботи?
518
Чи можна проводити заплановані закупівлі, якщо фактично на рахунку установи немає коштів
У бюджетній установі є заплановані закупівлі, за якими наразі Казначейство може проводити оплату, як-то канцтовари, цемент. Проте бухгалтерія установи не дозволяє проводити закупівель, позаяк фактично на рахунку установи немає коштів. Бюджетні зобов'язання головний бухгалтер відмовляється брати. Чи правомірно це? Чи уповноважена особа все ж має проводити закупівлі? Як діяти?
946