В каких случаях нужно составлять объявление о проведении открытых торгов на английском языке

622
RU UA

Запитання

В каком случае объявление о закупке дополнительно обнародуется на английском языке?

Відповідь

 

 

Объявление о закупке дополнительно обнародуется на английском языке, если ожидаемая стоимость закупки превышает сумму, эквивалентную:

  • для товаров и услуг – 133 тыс. евро;
  • для работ – 5 150 тыс. евро.

Курс евро при этом определяется согласно официальному курсу, установленному НБУ по состоянию на дату обнародования в ЭСЗ объявления о проведении конкурентной процедуры закупки. Так требует часть 3 статьи 10 Закона о публичных закупках.

Ход открытых торгов имеет особый сценарий, если заказчик обнародует объявление о проведении открытых торгов в ЭСЗ дополнительно на английском языке. Поэтому держите под рукой консультации:

УВАГА!  

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на розсилку від порталу «Держзакупівлі» та читайте важливі новини першими.

https://school.buhplatforma.com.ua/programs/202210?greetings=true

Стартовала Национальная сертификация по публичным закупкам — 2022 ⏩ ПОДРОБНОСТИ

 
Внимание!
 
Быть в курсе событий и обновлений стало еще легче! Подписывайтесь на рассылку от портала «Госзакупки» и читайте важные новости первыми. 

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Фінансова спроможність закупівлі

Фінансова спроможність — це кваліфікаційний критерій, за допомогою якого замовник може оцінити фінансовий стан компанії як учасника закупівлі. Для цього слід розуміти, хто і як з учасників підтверджує свою фінансову спроможність. Правильно оцінити можливості учасника та звести до мінімуму ризики при укладенні договору допоможе роз’яснення експерта
5083

Службова записка на закупівлю

У статті розглянемо, у яких випадках складають службову записку на закупівлю. А також надамо зразок такого документа
3395

Які наслідки, якщо замовник відмовляється від підписання договору про закупівлю

Іноді, коли замовник вже обрав переможця торгів, він відмовляється від підписання договору про закупівлю з таким потенційним постачальником. Чи правомірно це робити, які наслідки чекають на замовника та що каже судова практика – розглянемо
10215

Як провести відкриті торги з публікацією англійською мовою

Із 9 квітня 2024 року до замовників повернулась можливість для закупівлі товарів, послуг, робіт застосовувати євроторги. В якому порядку, в які терміни та від якої суми проводити євроторги — пояснюємо у статті
8077