Строк зміни ціни у договорі на закупівлю дизельного палива та бензину в разі коливання ціни на ринку

328

Запитання

Через який строк можна змінювати ціну в договорах на закупівлю бензину, дизельного пального, газу та електричної енергії в разі коливання таких цін на ринку?

Відповідь

Щодо змін ціни на дизельне паливо і бензин в договорі про закупівлю на підставі п. 2 ч. 5 ст. 41 Закон не встановлює строкових обмежень. Адже цей ринок вважають дуже волатильним.

Як закуповувати пальне в електроному каталозі у Prozorro Market

Замовник у разі коливання ціни такого товару на ринку з моменту підписання договору про закупівлю може збільшити ціну в договорі пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку. Максимально — до 10%.

Унаочнимо прикладом. Сторони підписали договір 22 березня, а 23 березня відбулося підвищення ціни на ринку і постачальник має документальне підтвердження, що ціна на ринку із 22 по 23 лютого поколивалася. Отже, сторони можуть підвищувати ціну в договорі пропорційно такому коливанню, але в межах 10%.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Оприлюднення додаткової угоди в Прозоро

Чи потрібно оприлюднювати додаткову угоду до договору про закупівлю— питання скоріш риторичне для закупівельника з досвідом. А ось для фахівця-початківця важливо зрозуміти, як внести додаткову угоду в Прозоро, як і в які терміни її слід опублікувати? Покроковий алгоритм з малюнками ми підготували для вас у статті
29846

Додаткова угода до договору зразок

Закон про публічні закупівлі дає можливість замовнику вносити зміни до істотних умов договору лише у виняткових випадках. Якщо зіткнулися з такою ситуацією на практиці під час воєнного стану, вам знадобиться додаткова угода до договору. Ми підготували для вас зразок додаткової угоди, щоб ви знали, на що орієнтуватися
35881

Головне у червні для закупівельника

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у червні. Це консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі
93